Eksport i logistyka Centrum dystrybucyjne o powierzchni 400,000 XNUMX stóp kwadratowych Jedna torba do wielu pojemników Eksport do ponad 50 krajów na całym świecie MyBox Delivery Eksport i logistyka 400,000 XNUMX stóp kw. Centrum dystrybucji Jedna torba do wielu pojemników Eksport do ponad 50 krajów na całym świecie MyBox Delivery Eksport i logistyka 400,000 XNUMX stóp kw. Centrum dystrybucji Jedna torba do wielu pojemników Eksport do ponad 50 krajów na całym świecie MyBox Delivery

Dzięki centrum dystrybucji o powierzchni 400,000 XNUMX stóp kwadratowych firma GA może z łatwością przechowywać i rozprowadzać karmę dla zwierząt w dowolnej ilości w dowolne miejsce.

Wiele marek karmy dla zwierząt jest tak dobrze zintegrowanych z GA, że cieszyli się znacznymi oszczędnościami, partnerzy nie muszą inwestować we własne magazyny lub nieruchomości komercyjne.

Wielu naszych partnerów nawet nie zajmuje się swoimi zapasami, więc po raz pierwszy widzą ich jedzenie, gdy jest w sprzedaży w sklepie zoologicznym. Oznacza to, że współpracując z GA, nasi partnerzy mogą prowadzić bardzo szczupłą działalność, koncentrując się na swoich działaniach sprzedażowych i marketingowych, jednocześnie utrzymując koszty ogólne na minimalnym poziomie.

Przechowywanie gotowych towarów jest często poważnym problemem dla właścicieli marek, szczególnie w przypadku nowych firm lub gdy wymagane są dostawy na czas. Nowe centrum dystrybucyjne GA oferuje partnerom GA jeszcze większą elastyczność dzięki dedykowanej nowoczesnej jednostce o powierzchni 400,000 61 stóp kwadratowych z bezpośrednimi połączeniami autostradowymi zarówno z M6, jak i M28,000. Magazyn XNUMX XNUMX palet wykorzystuje sterowany komputerowo system magazynowy, łączący produkcję i dystrybucję. Ten unikalny system zapewnia pełną identyfikowalność każdego produktu.

suwak Eksportujemy do ponad 50 krajów na całym świecie

suwak Globalny eksport Rozumiemy, jak trudny może być globalny eksport. Dlatego zapewniamy Ci dedykowanych wielojęzycznych ekspertów, którzy będą zarządzać niezbędnymi certyfikatami eksportowymi. Otrzymasz wyjątkową możliwość uzyskania dostępu do bogactwa globalnych połączeń, aby rozwijać swoją markę na całym świecie. Zawsze możesz porozmawiać z kimś w swoim ojczystym języku. Z międzynarodową drużyną z całego świata możesz liczyć na profesjonalną obsługę.

Dedykowaliśmy wewnętrznych Account Managerów i Field Account Managerów dla wielu krajów na całym świecie, w tym Francji, Niemiec, Włoch, Polski, Portugalii, Japonii, Hiszpanii, Szwecji i Holandii. Nasi Account Managerowie biegle mówią w swoich językach w ich ojczystym języku i będą z Tobą współpracować, aby zapewnić płynną podróż od początku do końca.

Fakty dotyczące centrum dystrybucji

 • Palety 28,000

  Przybliżona liczba, jaką centrum dystrybucyjne może przechowywać w dowolnym momencie

 • Dwa miliony worków karmy dla zwierząt

  Przybliżona pojemność naszych centrów dystrybucyjnych.

 • 10.2 metrów

  Wysokość naszej górnej belki naszego regału. Nasze wózki widłowe wykorzystują kamery, aby poprowadzić kierowcę do prawidłowego ustawienia.

 • 20,000

  20,000 XNUMX etykiet drukowanych tygodniowo

 • 40 stanowisk załadunkowych.

  36 ramp przeładunkowych z rampami przeładunkowymi i 4 rampy przeładunkowe dla ładunków drobnicowych i bocznych.

 • 58 naw

  Nasze centrum dystrybucyjne ma 58 korytarzy z regałami do układania.

 • 150 mil (241 km)

  Średni dystans pokonywany codziennie przez każdy z naszych wózków widłowych wokół centrum dystrybucji.

 • 200 ciężarówek

  Średnia liczba ciężarówek przyjeżdżających do naszego centrum dystrybucyjnego tygodniowo, z uwzględnieniem dostaw własnych.

 • Eksportujemy do 50 krajów

  Najdalej na północ znajduje się Islandia, na wschód Japonia, na południe Nowa Zelandia, a na zachód Gwadelupa.

 • 3000 Etykiety

  Średnia liczba etykiet Partnerów stosowanych każdego dnia w naszym Centrum Dystrybucji

 • Czystsze i zdrowsze.

  Nasze centrum dystrybucji wykorzystuje elektryczne wózki widłowe, aby zminimalizować hałas i zanieczyszczenie. Mamy 10 wózków Altet PLP200 napędzanych elektrycznymi pompami, 5 wózków Toyota RRE200 z wysięgnikiem i 4 wózki widłowe Briggs Electric Countrebalance. Wszystko z wymianą baterii.

MyBox Delivery

Prowadzenie firmy jest trudne, a czas jest ograniczony. W GA staramy się ułatwić Ci życie, zapewniając większą elastyczność i większą kontrolę. Korzystając z systemu zamówień online, będziesz mógł składać zamówienia w dogodnym dla siebie czasie. MyBox Delivery to nasza szybka i wygodna usługa, która umożliwia zamówienie nawet jednej torby i wysłanie jej w dowolne miejsce, w tym bezpośrednio do drzwi klientów *.

Kontrolujesz całą komunikację z klientem. Mogą kontaktować się z tobą telefonicznie, w sklepie lub online, jednak GA nigdy nie rozmawia z twoim klientem, ani twoje pudełko nie pokazuje żadnej korespondencji pochodzącej z GA.

* Dostawa w ciągu 48 godzin jest dostępna tylko w Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Dowiedz się więcej o dostawie MyBox

Spojrzenie na kolegę: wywiad z Darrenem Swiftem

Jak długo pracujesz w AH?

Jak dotąd siedemnaście lat, po karierach w Królewskim Korpusie Sygnałów i Służbie Więziennej Jej Królewskich Mości. Zacząłem od GA w młynie na linii pakującej, a następnie przeniosłem się do sklepów, załadunku pojazdów i ogólnych obowiązków magazynowych. Zostałem Kierownikiem Lokalizacji R2 Distribution Center w kwietniu 2011 r., A D2 Distribution Center w grudniu 2016 r. Rola ta może być czasami bardzo trudna, ale zapewnia doskonałą satysfakcję z pracy i mam szczęście pracować w fantastycznym zespole.

Jakie główne zmiany zaobserwowałeś w zakresie inwestycji i ulepszeń w magazynach / logistyce?

Główna zmiana, jaką zauważyłem, to skala operacji, od pierwszych dni załadunku starych budynków na farmie Płocks dla garstki klientów, po dwa specjalnie zbudowane centra dystrybucyjne dla setek klientów na całym świecie. GA ma teraz elastyczność i zdolność do spełniania obecnych i przyszłych wymagań dotyczących magazynowania dla naszych partnerów. Nastąpiły również znaczące zmiany w technologii i obecnie używamy jednych z najbardziej zaawansowanych dostępnych automatyzacji.

Gdzie widzisz wzrost i skupienie się na nadchodzących miesiącach / latach?

MyBox Delivery to jedna z dziedzin działalności, która stale się rozwija zarówno w kraju, jak i za granicą. Poczyniliśmy znaczne inwestycje, aby zapewnić sobie możliwość sprostania rozwojowi naszych partnerów i przyszłym potrzebom. Ekspansja na rynki w innych krajach to także rosnący potencjał, wraz z rozwojem istniejących partnerów krajowych.

Jakie są główne korzyści, jakie partnerzy mogą uzyskać dzięki naszej usłudze magazynowej / logistycznej?

Dysponując pełnym asortymentem obejmującym do 28,000 1 palet, zapewniamy naszym partnerom spokój ducha, że ​​mogą zamówić wszystko, od XNUMX worka po wiele pełnych ładunków, które można wysłać do dowolnego miejsca na świecie. Niezależnie od tego, czy Partner jest małym niezależnym sklepem zoologicznym, czy dużą międzynarodową firmą, oferujemy wszystkim ten sam poziom doskonałości usług.

Darren Swift

Kierownik centrum magazynów i dystrybucji