Badania i rozwój

Gdy tylko zostaniesz partnerem, uzyskasz dostęp do jednych z najlepszych na świecie obiektów badawczo-rozwojowych. Dział badawczo-rozwojowy będzie współpracował z Tobą, aby tworzyć innowacyjne rozwiązania szyte na miarę.

Badania i rozwój są częścią DNA w GA Pet Food Partners. Jako firma staramy się przekraczać granice zarówno pod względem odżywiania, jak i możliwości produkcyjnych.

Nasz zespół badawczo-rozwojowy współpracuje z zespołami ekspertów ds. Żywienia, produkcji, jakości i innymi kluczowymi działami, aby dostarczać przełomowe i innowacyjne rozwiązania.

Innowacje i rozwój nowych produktów (NPD)

Hydroliza białek / HDP

Od czasu wprowadzenia Freshtrusion™, GA jest liderem w produkcji diet zawierających coraz większe ilości świeżo przygotowanego mięsa i białka rybnego.

Dumni z bycia w czołówce postępów w produkcji karmy dla zwierząt domowych, nigdy nie odpoczywamy tutaj w GA i nieustannie poszukujemy sposobów na oferowanie naszym Partnerom (i zwierzętom) jeszcze lepszych produktów. Jesteśmy teraz niezwykle podekscytowani, że możemy zaoferować naszą najnowszą innowację, którą nazywamy „HDP” - wysokostrawne białko.

Stosując kontrolowaną hydrolizę enzymatyczną (warunki ustalone we współpracy z ekspertami z wiodącego niezależnego instytutu badań stosowanych żywności Nofima) możemy trawić białko na małe peptydy (jest to ten sam proces, który zachodzi naturalnie w przewodzie pokarmowym). Zwiększa to strawność i biodostępność białka, poprawia smakowitość i wytwarza białko o niskim potencjale alergizującym.

Aby uzyskać więcej informacji na temat HDP, skontaktuj się z dedykowanym Account Managerem.

Pobierz raport HDP (białko wysoce strawne) GA

Możesz bezpłatnie pobrać raport GA dotyczący rozwoju podejścia opartego na hydrolizie białek w celu zwiększenia wartości odżywczych świeżo przygotowanego mięsa i ryb, napisany przez dr Adriana Hewson-Hughesa. Ten raport szczegółowo opisuje nasze badania i rozwój naszych wysiłków zmierzających do zwiększenia wartości odżywczej białka w naszym świeżym mięsie i składnikach rybnych poprzez przekształcenie białka w małe peptydy, które są łatwiej wchłaniane przez jedzące je zwierzęta. Nazywamy ten proces HDP (wysokostrawne białko).

Pobierz nasz raport HDP

Peptydy kolagenowe i kolagenowe w karmie dla zwierząt

Unikalną cechą GA Pet Food Partners jest możliwość zbierania u źródła najlepszych składników mięsnych i rybnych. Wiemy, że te składniki naturalnie zawierają kolagen, chociaż jego ilość jest różna w różnych typach tkanek zwierzęcych. Jeśli na przykład zbadamy różne części całego kurczaka, zobaczymy, że kolagen jest najbardziej obfity w skórze, a następnie w tuszy (z kości i chrząstki), a mniej w mięsie szkieletowym i narządach wewnętrznych (wnętrznościach). Granulki wykonane z naturalnych składników zawierających kolagen, takich jak niektóre świeżo przygotowane mięso i surowce rybne, zostaną strawione i wchłonięte przez zwierzę, dostarczając organizmowi cegiełek (szczególnie aminokwasów glicyny i proliny) do produkcji większej ilości kolagenu, co może pomóc utrzymać zdrowe kości, stawy i skórę.

Dzięki naszym najnowszym pracom badawczo-rozwojowym nad hydrolizą białek i wprowadzeniu innowacyjnego procesu `` wysokostrawnego białka '' (HDP), w GA możemy wstępnie strawić kolagen z wybranych składników mięsnych i rybnych na peptydy kolagenowe, stosując ostrożne kontrolowana hydroliza enzymatyczna przed dodaniem ich do pysznych krokietów.

Pobierz raport GA's Collagen & Collagen Peptides in Pet Food

Możesz bezpłatnie pobrać raport GA Pet Food Partners na temat kolagenu i peptydów kolagenowych w karmie dla zwierząt autorstwa dr Adriana Hewson-Hughes, naszego doradcy ds. Żywienia, bezpieczeństwa żywności i innowacji, zawierający niezwykle przydatne informacje na temat tego, czym jest kolagen, co robi, jak to jest. wykonane i jak dział R&D w GA wprowadził ogromne innowacje w zakresie wchłaniania HDP i kolagenu.

Pobierz nasz raport dotyczący peptydów kolagenu i kolagenu

Narzędzie przewidywania RAG

Ponieważ stale wprowadzamy innowacje i opracowujemy zaawansowane modele analityczne, z przyjemnością dzielimy się naszym najnowszym narzędziem - RAG Assessment. Zbudowane na podstawie danych zebranych z wytłaczania tysięcy różnych receptur przez wiele lat, to szczególne narzędzie zostało stworzone, aby pomóc w dokładnej ocenie potencjalnych receptur na etapie koncepcji.

RAG generuje „wynik” sygnalizacji świetlnej (czerwono-bursztynowo-zielony) dla różnych czynników w potencjalnej recepturze, który daje wstępne przewidywanie prawdopodobieństwa sukcesu lub potencjalnych problemów. Pomaga to partnerom w zrozumieniu ryzyka, kosztów i ram czasowych związanych z opracowywaniem określonych nowych produktów, a także pozwala ekspertom z GA oferować porady dotyczące najlepszego sposobu, aby pomóc w udanym wprowadzeniu na rynek wysoce innowacyjnych receptur.

Aby uzyskać więcej informacji na temat prognozy RAG lub gęstości, skontaktuj się z dedykowanym opiekunem klienta.

Optymalizacja produktu

Indywidualne warunki gotowania

Gorąco i szybko czy wolno i wolno? W GA preferujemy drugie podejście do gotowania naszego świeżego mięsa i surowców rybnych. Jednak nawet w zakresie niskiej temperatury i powolnego gotowania nasze badania wykazały, że możemy radykalnie wpłynąć na smakowitość krokietów w zależności od czasu gotowania i profilu temperatury w trakcie procesu.

Chcąc dotrzymać naszej obietnicy, aby „wytwarzać i dostarczać najlepszą na świecie karmę dla zwierząt domowych”, nieustannie badamy i udoskonalamy czasy i temperatury różnych surowców mięsnych i rybnych, aby zapewnić najlepsze i najsmaczniejsze krokiety dla zwierząt domowych.

Top Cat

Jeśli chodzi o jedzenie, koty są niezwykle trudne do zadowolenia!

Mając to na uwadze, spędziliśmy kilka lat współpracując z różnymi organizacjami i naszymi ekspertami ds. Żywienia, aby opracować receptury przy użyciu różnych składników i kombinacji powłok na krokietach. Przeprowadziliśmy szeroko zakrojone testy smakowitości, aby odkryć, co sprawia, że ​​wybredne koty są szczęśliwe!

Z przyjemnością informujemy, że opracowaliśmy trzy fantastyczne nowe produkty (1 dorosły i 2 sterylizowane), które, jak wiemy, pokochają koty. Są one teraz dostępne za pośrednictwem naszego MyBrand teczka.

Oprócz wspaniałego smaku, wszystkie produkty mają na celu wspieranie zdrowia dróg moczowych i wykazano, że utrzymują pH moczu w optymalnym zakresie, aby zminimalizować ryzyko tworzenia się kryształów lub kamieni w moczu.

Wszystkie przeprowadzone prace badawczo-rozwojowe przynoszą korzyści każdemu z naszych partnerów, ponieważ nasza wiedza jest Twoim sukcesem, a wszelkie ekscytujące zmiany są oferowane wszystkim naszym cenionym partnerom.

Aby uzyskać więcej informacji na temat serii Connoisseur Cat, skontaktuj się z dedykowanym opiekunem klienta.

Odżywianie

Nasz zespół ds. Żywienia fachowo opracował ponad 800 oryginalnych przepisów na nasze produkty MyLabel, MyBrand MyBespoke wzmacniacz. Korzystając ze swojej wiedzy na temat biologii zwierząt i żywienia, nasz zespół ds.żywienia oferuje fachowe wsparcie i porady naszym partnerom, a także naszym własnym działom podczas podróży partnerskiej. Zapewniają, że receptury partnerów są zawsze zgodne z najnowszymi przepisami. Współpracując z naszym działem badawczo-rozwojowym, pomagają tworzyć nowe receptury z wykorzystaniem innowacyjnych pomysłów i dobrać surowce do badań. Następnie, we współpracy z naszymi technikami laboratoryjnymi, szczegółowo analizują wyniki próby, zanim nowa receptura zostanie wysłana do produkcji.

Charlotte Shepherd, nasz starszy dietetyk, zebrała poniżej kilka artykułów informacyjnych, wyjaśniających, dlaczego formułujemy nie tylko etapy życia i gatunki, ale także style życia.

Przepisy Puppy

Szczenięta potrzebują odpowiednio wysokiego poziomu białka, aby wspierać wzrost i rozwój w tej kluczowej fazie życia. Jest to zwykle wyższe niż wymagania dorosłego, ponieważ jest to najszybsza faza rozwoju w życiu psa. W tej fazie wymagają również odpowiedniego i kontrolowanego poziomu wapnia i fosforu, aby zapewnić prawidłowy rozwój szkieletu, co jest szczególnie ważne w przypadku szczeniąt dużych ras.

Przepisy dla dorosłych psów

Nasze receptury dla dorosłych psów są opracowane tak, aby były kompletne i zbilansowane, aby zapewnić wszystkie składniki odżywcze potrzebne psu do zdrowego i szczęśliwego życia. Są formułowane przy użyciu różnych kombinacji wysokostrawnych białek, węglowodanów i składników funkcjonalnych. Istnieje wiele pysznych przepisów, które zadowolą zarówno psy, jak i ich właścicieli.

Przepisy na małe psy rasy

Małe rasy mają szybsze tempo metabolizmu w porównaniu do dużych ras, co oznacza, że ​​mają znacznie większe zapotrzebowanie na energię na kilogram masy ciała. Nasze receptury dla małych ras mają wyższą zawartość kalorii, są bogate w składniki odżywcze i pakowane w mniejsze krokiety, specjalnie zaprojektowane, aby pasowały do ​​mniejszych ust.

Przepisy dla dużych psów rasowych

Nasze receptury dla dużych ras są kompletne i zbilansowane pod względem odżywczym i mają większe krokiety, aby promować żucie i zapobiegać zjadaniu lub szybkiemu spożywaniu pokarmu, co może prowadzić do wzdęć i zaburzeń trawienia. Rozmiar i waga psów dużych ras mogą bardziej obciążać ich stawy, dlatego dodaliśmy kombinację glukozaminy, chondroityny i metylosulfonylometanu, aby wspomóc metabolizm chrząstki i pomóc w utrzymaniu zdrowych stawów.

Przepisy Light *

W naszych lekkich recepturach dodano L-karnitynę - pochodzącą z aminokwasu lizyny - która wspomaga utlenianie tłuszczu, co pomaga utrzymać zdrową wagę i beztłuszczową masę mięśniową.
Nasze lekkie receptury zawierają o 15% mniej tłuszczu w porównaniu ze standardowymi produktami dla dorosłych, aby pomóc w redukcji wagi. Ponieważ zmniejsza się ilość kalorii, nie oznacza to, że zwierzę musi jeść mniej, może nadal spożywać normalną ilość pożywienia.

* Wytyczne FEDIAF stwierdzają, że jeśli deklarujesz recepturę jako lekką, energia metaboliczna lub kcal musi być zadeklarowana na opakowaniu produktu.

Senior Dog Recipes

Receptury dla seniorów zostały opracowane z myślą o psach powyżej 7 roku życia. Dieta dla seniorów ma na celu wsparcie stawów, ma wyższą zawartość błonnika, aby pomóc „utrzymać rzeczy w ruchu” i ma zmniejszoną zawartość energii, aby zapobiec przybieraniu na wadze w tych złotych latach. Staranna mieszanka glukozaminy, chondroityny i MSM wspomaga chrząstkę dla zdrowych stawów. Te przepisy zawierają L-karnitynę, niezbędny aminokwas, który może pomóc w utrzymaniu zdrowej wagi i beztłuszczowej masy mięśniowej.

Przepisy Kitten

Kocięta szybko rosną; w ciągu 6 miesięcy osiągną około 75% masy ciała dorosłego, dlatego odpowiednia dieta jest niezbędna, aby pomóc im wyrosnąć z kociąt na zdrowego kota. Nasze kompletne receptury dla kotów zostały opracowane, aby zapewnić młodym kotom zbilansowane odżywianie i zwiększoną zawartość energii, której potrzebują w okresie wzrostu. Obejmuje to wyższy poziom białka, bogatego w niezbędne aminokwasy wspierające zdrowy wzrost mięśni oraz dodatek witaminy E, która wspomaga układ odpornościowy. Mniejszy rozmiar krokietów w recepturze dla kociąt pomaga również ułatwić przygotowanie posiłków.

Przepisy dla dorosłych kotów

W przeciwieństwie do psów, koty nie są w stanie syntetyzować wszystkich aminokwasów w swoim ciele, dlatego tak ważne jest, aby były one zawarte w diecie, aby zachować zdrowie. Nasze receptury dla dorosłych kotów są doskonałym źródłem wysokiej jakości białka, bogatego w niezbędne aminokwasy, w tym taurynę i witaminę A, które wspomagają pracę serca i wzroku, a także kwasy omega 3, które również sprzyjają dobrej kondycji sierści i skóry. Ta kompletna dieta daje pewność, że kot ma wszystko, czego potrzebuje do szczęśliwego i zdrowego życia.

Senior Cat Recipes

W miarę starzenia się kotów (7+ lat), ich wymagania żywieniowe mogą zacząć się zmieniać, ponieważ mogą stać się mniej aktywne, spędzać więcej czasu w pomieszczeniach lub rozwijać wolniejszy metabolizm. Nasze kompletne receptury dla seniorów zawierają wysokiej jakości białko, mniej kalorii i dodaną l-karnitynę, aby pomóc Twojemu kotu utrzymać optymalną wagę i zdrowe, beztłuszczowe mięśnie w okresie dojrzewania. Jest również wzbogacony o nasz pakiet do pielęgnacji stawów, który wspomaga starzenie się stawów i utrzymuje dobrą mobilność. Oznacza to, że starsze koty mogą nadal cieszyć się posiłkami w pełni bez uszczerbku dla smaku.

Przepisy dla kotów sterylizowanych / wykastrowanych

W przypadku kotów domowych zaleca się sterylizację / sterylizację; Wiadomo jednak, że jest czynnikiem ryzyka otyłości, ponieważ może prowadzić do zwiększonego apetytu i zmniejszenia poziomu aktywności. Nasze receptury zostały specjalnie sformułowane, aby pomóc zrównoważyć te zmiany.

Przepisy dla kotów domowych

Zwiększone życie w mieście doprowadziło do tego, że więcej kotów mieszka w pomieszczeniach, ale to środowisko może ograniczyć ich ilość ruchu. Aby przeciwdziałać ryzyku niepożądanego przybierania na wadze, nasze receptury zostały opracowane z niższą zawartością energii, aby pomóc kotom przebywającym w domu w utrzymaniu prawidłowej wagi.

Fussy Cat Recipes

Powszechnie wiadomo, że koty mogą zwracać szczególną uwagę na zawartość miski. Mając to na uwadze, nasze przepisy zostały starannie opracowane, aby zapewnić, że jest ono szczególnie smaczne dla kotów, dzięki czemu posiłki będą nadal źródłem radości nawet dla najbardziej wybrednych kotów.

Active Cat Recipes

Niezwykle zabawne koty mogą wymagać przepisu, który uzupełni ich aktywny tryb życia. Nasze receptury zostały sformułowane z wysoką zawartością energii, która może pomóc sprostać zwiększonemu zapotrzebowaniu na energię aktywnych kotów. Jest również bogaty w wysokiej jakości białko i kwasy tłuszczowe omega-3, które pomagają utrzymać silne mięśnie i utrzymać zdrowe stawy.

Prezentacja współpracowników: badania i rozwój

Alex Tebay

Kierownik ds. Innowacji produktu i rozwoju procesów

Alex ukończył Manchester Metropolitan University w 2004 z tytułem licencjata (z wyróżnieniem) w dziedzinie nauk o żywności i technologii. Następnie zdobył 11-letnie doświadczenie na stanowiskach w przemyśle spożywczym dla ludzi, obejmując zarówno jakość, jak i rozwój nowych produktów, z wieloma różnymi produktami, od zbóż po nabiał i owoce.

Przed dołączeniem do GA w 2017 roku Alex był szefem NPD producenta dżemów i nadzień na bazie cukru i był odpowiedzialny za wprowadzenie ponad 100 produktów do sektora piekarniczego zaopatrującego wszystkie główne supermarkety. Był odpowiedzialny za formułowanie, wycenę i sporządzanie specyfikacji dla wszystkich tych produktów, zarządzając procesem od „pomysłu do wprowadzenia na rynek”.

Od czasu dołączenia do GA w 2017 roku Alex był w czołówce wielu innowacji technicznych, które wprowadziliśmy do sektora suchej karmy dla zwierząt domowych, czy to sprzętu, technik produkcji, czy nowych surowców. Alex nadzoruje również stronę NPD zajmującą się przetwarzaniem w firmie i odgrywa dużą rolę we wspieraniu podróży partnera, wprowadzając nowe produkty, które zmieniają sektor karmy dla zwierząt domowych i umożliwiają jego rozwój.

Dr Adrian Hewson-Hughes

Doradca ds. Żywienia, bezpieczeństwa żywności i innowacji

Adrian ukończył University of Sunderland z tytułem licencjata (z wyróżnieniem) w dziedzinie farmakologii i rozpoczął pracę w laboratorium stwardnienia rozsianego w Institute of Neurology, University College London, gdzie uzyskał stopień doktora. Po kilku latach pracy jako „postdoc” w środowisku akademickim na uniwersytetach w Cambridge i Nottingham, dołączył do Mars Petcare i spędził 14 lat w dziale badań i rozwoju w Waltham Center for Pet Nutrition. Adrian kierował różnymi projektami badawczymi dotyczącymi smakowitości, zachowań żywieniowych, żywienia i metabolizmu zarówno kotów, jak i psów, których efektem były publikacje naukowe, prezentacje i innowacje produktowe.

W 2016 roku Adrian przeniósł się do Francji, aby kierować zespołem European Nutrition R&D w Nestlé Purina Petcare. Był odpowiedzialny za zapewnienie zgodności odżywiania i przepisów, bezpieczeństwa żywieniowego i uzasadnienia oświadczeń w całym portfolio produktów dla kotów i psów, od diet powszechnych po diety weterynaryjne. Ponadto prowadził badania w celu wspierania innowacji i rozwoju nowych produktów we wszystkich formatach (na mokro, na sucho i smakołyki).

W październiku 2018 roku Adrian dołączył do GA, podekscytowany możliwością wspierania ciągłych innowacji i inwestycji, do których zobowiązuje się GA, dostarczając naszym Partnerom i zwierzętom produkty najwyższej jakości.