Przedstawiamy Club GA, ekskluzywną społeczność, w której możesz zadawać pytania i uczyć się, łącząc się z naszym zespołem ekspertów.

Dostępne przez Portal Partnerski ,* Club GA to zupełnie nowa ekskluzywna społeczność. Przestrzeń do nauki, zadawania pytań i dostępu do ciągłej wiedzy i zasobów, które pomogą Ci jako właścicielowi firmy. Cele są proste, stworzyć społeczność internetową. Miejsce, w którym Partnerzy GA, tacy jak Ty, mogą dzielić się doświadczeniami, współpracować, dyskutować na gorące tematy i łączyć się, prosząc o pomoc ekspertów GA.

Club GA to ekskluzywna społeczność dla naszych Partnerów, która zapewnia dostęp do zasobów, niezależnie od tego, czy są to wskazówki dotyczące Odżywianie, nowe produkty, Marketing, Social Media, POS, a nawet podpowiedzi i wskazówki od innych Partnerów.

Jak to działa? Twoja platforma Club GA obsługuje funkcję „Połącz się z naszym zespołem ekspertów”, w ramach której Partnerzy mogą zadać pytanie jednemu z naszych zespołów za pomocą łatwego w użyciu formularza online. Pytania można przesyłać jako tekst lub, jeśli chcesz, jako film, aby pomóc wyjaśnić, jakie jest Twoje pytanie. Udostępnimy nasze odpowiedzi w ciągu 48 godzin od zadania pytania, przesyłając film lub artykuł bezpośrednio do Club GA. Zostaniesz również osobiście powiadomiony e-mailem, gdy Twoja odpowiedź będzie gotowa.

*Club GA jest obecnie dostępny tylko w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Chcemy wkrótce wprowadzić Club GA na nasze inne rynki. Obserwuj tę przestrzeń, aby zobaczyć dalsze ogłoszenia.

Club GA to zupełnie nowy ekskluzywny portal, w którym uzyskasz dostęp do ciągłego wsparcia produktów, sprzedaży detalicznej i biznesu.

Czym jest Club GA i jak działa?

Jak mogę zadać pytanie w Club GA?

Złożenie zamówienia za pośrednictwem portalu dla partnerów lub menedżera konta jest łatwe

Krok 1: Zadaj pytanie

Wyślij swoje pytanie do naszego zespołu, wypełniając prosty formularz online.

Zadaj nam pytanie
Nasi eksperci MyBox zestawią i zapakują Twoje zamówienie w bardzo krótkim czasie

Krok 2: GA odpowie

Nasz zespół ekspertów sprawdzi Twoje pytanie, a następnie prześlemy naszą odpowiedź do Club GA.

Nasz kurier starannie dostarczy karmę dla Twojego zwierzaka w dowolne miejsce

Krok 3: Wyświetl swoją odpowiedź

Udostępnimy Twoją odpowiedź w Club GA i powiadomimy Cię e-mailem, gdy Twoja odpowiedź będzie gotowa.