Życie w GA Pet Food Partners

GA Pet Food Partners (GA) to firma rodzinna i prowadzona przez rodzinę, w której każdy współpracownik jest uważany za integralną część rodziny.

Aby docenić i nagrodzić ich oddane wysiłki, GA zobowiązuje się do poprawy życia swoich kolegów poprzez organizowanie imprez integrujących zespół. Wydarzenia te obejmują coroczny dzień rodzinnej zabawy, przyjęcia bożonarodzeniowe, organizowanie i finansowanie drużyn sportowych oraz dni łączenia drużyn. Jednak jest o wiele więcej do odkrycia na temat życia w AH. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

GA Family Fun Days

Coroczny Dzień Zabawy Rodzinnej w GA zbliża naszych kolegów do siebie na dzień zabawy i świętowania wspólnie z całą rodziną. To wspaniałe wydarzenie pozwala kolegom, którzy nie spotykają się regularnie ze sobą, na spędzenie czasu na nieformalnym poznaniu się ze wszystkimi działaniami i udogodnieniami opłacanymi przez firmę.

Każdy zabawny dzień jest tematem zabawnego wydarzenia z 2022 r., opartego na hitowym programie ITV z lat 90.; Gladiatorzy. Nasi koledzy zorganizowali się w zespoły i rywalizowali ze sobą w serii zabawnych gier. Obejrzyj poniższy film, aby zobaczyć więcej.

Praktyki zawodowe

GA Pet Food Partners jest mocno zaangażowany w praktyki zawodowe w różnych obszarach biznesowych, w tym w inżynierii, zasobach ludzkich, księgowości i administracji biznesowej. Obecnie na różnych etapach studiów zatrudnionych jest dziesięciu praktykantów. Kursy te prowadzone są we współpracy z Kolegium w Runshaw, Kolegium Prestona, Uniwersytet w Southport South i wspomagający St Helens College Helen.

Ponadto GA nawiązało nowe partnerstwo z Runshaw College. Ten strategiczny sojusz został ułatwiony dzięki programowi Young Chamber North and Western Lancashire Chamber of Commerce. Program ma na celu zwiększenie zaangażowania studentów w lokalną społeczność biznesową, zapewniając im umiejętności zawodowe, wiedzę i doświadczenie, które uzupełniają ich kwalifikacje akademickie.

W ramach GA Pet Food Partners' zaangażowanie we współpracę z instytucjami edukacyjnymi, z przyjemnością ogłaszamy nasze uczestnictwo w Radzie Partnerstwa Pracodawców (EPB) Runshaw College. Aby dowiedzieć się więcej o tej historii, kliknij tutaj.

GA Pet Food Partners staraj się wnosić wkład w lokalną społeczność, oddając i wspierając edukację. Jedną z naszych inicjatyw w tym zakresie jest organizowanie praktyk zawodowych, których celem jest pielęgnowanie talentów w regionie. Ten program jest ściśle zgodny z naszą podstawową wartością innowacyjności, ponieważ odzwierciedla nasze zaangażowanie w poszerzanie i wzmacnianie naszej rodziny GA przy jednoczesnym ciągłym doskonaleniu i rozwijaniu naszych działów.

Praktyki stanowią doskonałą okazję do zdobycia praktycznego doświadczenia w biznesie, a także zdobycia wiedzy i zrozumienia związanego z rolą. Każdy praktykant postępuje zgodnie z określonymi ramami, które określają odpowiednią wiedzę, umiejętności i zachowania, które należy rozwinąć podczas stażu, które następnie są oceniane za pomocą oceny końcowej.

Zapewniamy różnorodne praktyki w różnych działach i na różnych poziomach, w tym w inżynierii, laboratoriach, kontroli jakości i HR. Konsekwentnie dążymy do poszerzania i różnicowania zakresu oferowanych przez nas praktyk zawodowych, aby sprostać zmieniającym się potrzebom naszej firmy. Aby zobaczyć nasze aktualne oferty praktyk zawodowych, kliknij tutaj.

Głęboko wierzymy, że praktyki są cennym sposobem rozwijania nowych talentów i stwarzania możliwości dla naszych obecnych współpracowników w celu podnoszenia ich umiejętności i kompetencji.

Nagrody dla najlepszych firm

GA Pet Food Partners jest dumny, że otrzymał nagrodę Nagroda dla Najlepszych Firm Bardzo Dobrych Do Pracy 2023. Ankieta b-Heard zaprasza naszych współpracowników do wzięcia pod uwagę 70 stwierdzeń na temat ich dobrego samopoczucia, wynagrodzeń i świadczeń, rozwoju osobistego, zespołu, przywództwa i wielu innych kwestii. Ocenia się go na siedmiopunktowej skali, która pozwala na udzielenie bardziej zróżnicowanych odpowiedzi niż w przypadku modelu zgadzam się/nie zgadzam się lub skali pięciopunktowej. To, w połączeniu z unikalnym 8-czynnikowym modelem Best Companies, zapewnia GA ustrukturyzowany i dokładny wgląd w to, jak czują się nasi współpracownicy. Ankieta b-Heard jest ściśle poufna, co pozwala naszym współpracownikom na udzielanie szczerych odpowiedzi bez obawy przed odwetem.

Po zakończeniu ankiety GA otrzymuje wynik Best Companies Index (BCI), który mierzy zaangażowanie w miejscu pracy. Jeśli wynik BCI jest wystarczająco wysoki, GA uzyskuje akredytację. Akredytacja „Very Good To Work For 1 Star” to znaczące osiągnięcie pokazujące, że organizacja poważnie podchodzi do zaangażowania w miejscu pracy. Przyznawana organizacjom, które uzyskały wynik BCI co najmniej 659.5, akredytacja 1 gwiazdki oznacza „bardzo dobry” poziom zaangażowania w miejscu pracy.

GA ma także przyjemność ogłosić, że zostaliśmy nagrodzeni nie tylko nagrodą Very Good To Work For, ale także zostaliśmy umieszczeni na liście 100 najlepszych dużych firm, dla których warto pracować w Wielkiej Brytanii, 75 najlepszych firm, dla których warto pracować na północy na zachód od Anglii i jedna z 10 najlepszych firm do pracy w branży produkcyjnej.

Nagrody Lancashire Business View Red Rose

Zwycięzcy Dużej Firmy 2022 i Zwycięzcy Nagrody Firmy Rodzinnej 2023 i Nagrody Eksportu 2023!

Połączenia Nagrody Czerwonej Róży to prestiżowe wydarzenie, które świętuje osiągnięcia przedsiębiorstw, handlu i przemysłu w Lancashire. Służy jako cenna platforma do promowania sukcesu, wspierania wymiany handlowej i pobudzania wzrostu gospodarczego w hrabstwie.

Widok biznesowy Lancashire stworzyło to wydarzenie, aby docenić doskonałość biznesową, zapewnić wyjątkową platformę do dzielenia się historiami sukcesu i wspierania handlu w hrabstwie.

W 2022, GA Pet Food Partners był zachwycony otrzymaniem nagrody Lancashire Business View Red Rose Award for Large Business. Tym bardziej cieszy nas jednak fakt, że w 2023 r. GA Pet Food Partners została uhonorowana zarówno Nagrodą Firmy Rodzinnej, jak i Nagrodą Eksportu podczas Red Rose Awards.

Zdobywca nagrody Red Rose Awards 2022 dla dużych przedsiębiorstw
Finalista nagrody Czerwonej Róży 2023
Finalista nagrody eksportowej Red Rose Awards 2023
Finalista nagrody rodzinnej Red Rose Awards 2023

Rozwój współpracowników

GA Pet Food Partners ma kilku kolegów, którzy rozpoczęli swoją podróż w GA, pracując w obszarach produkcyjnych firmy, zanim przeszli do stanowisk biurowych.

Diana Stan, która pracuje w dziale zasobów ludzkich, rozpoczęła swoją podróż pracując w dziale małej paczki, zanim została kluczowym członkiem zespołu zasobów ludzkich. Diana pochodzi z Rumunii i przyjechała do Wielkiej Brytanii w lipcu 2014 roku ze swoim mężem Alinem.

Diana przenosi wszystkie umiejętności i wiedzę zespołów produkcyjnych do działu HR i udziela wskazówek, co poprawi szczęście i dobre samopoczucie osób pracujących w obszarach produkcyjnych. Diana jest wielką zwolenniczką lekcji angielskiego, studiowała w Preston College po 12-godzinnych zmianach w dziale Small Pack. Diana odkryła, że ​​dobra znajomość języka angielskiego pomogła jej rozwinąć się zarówno w AH, jak iw Wielkiej Brytanii. Zapytana o swoją podróż do AH, Diana odpowiedziała…

Pracownik Kwartału

GA Pet Food Partners ustanowiła program Pracownik Kwartału, umożliwiając współpracownikom nominowanie swoich rówieśników, którzy wykazali się wyjątkowym zaangażowaniem i przekroczyli oczekiwania na swoich stanowiskach. Ta nagroda służy jako sposób na uczczenie osiągnięć kolegów i nagradza ich nagrodą w wysokości 500 funtów, przeznaczoną do wykorzystania na wybrany przez nich weekendowy wypad.

GA uznaje znaczenie doceniania wkładu kolegów i wprowadziło Nagrodę Przewodniczącego. Inicjatywa ta umożliwia kierownikom i dyrektorom osobiste pochwały zasłużonych kolegów i wyrażenie wdzięczności za ich nieocenione zaangażowanie jako cenionych członków rodziny GA.

Lekcje angielskiego

GA Pet Food Partners niedawno zatrudniła niezależnego nauczyciela języka angielskiego do prowadzenia lekcji języka angielskiego dla naszych europejskich kolegów. Reakcja na tę inicjatywę była znakomita, obecnie zapisanych jest 230 współpracowników. Poprawa znajomości języka angielskiego jest kluczowa dla tych, którzy chcą wytyczyć własną ścieżkę w Wielkiej Brytanii. Ponadto GA jest zaangażowana we wspieranie kolegów wszystkich narodowości poprzez tworzenie stabilnego i wspierającego środowiska dla nich i ich rodzin. Poprzez zapewnienie bezpłatnych lekcji języka angielskiego, GA ma na celu umożliwienie współpracownikom osiągnięcia ich celów i aspiracji.

GA Sport i budowanie zespołu

Chętnie zachęcamy i wspieramy wszelkie działania i kluby związane z budowaniem zespołu, od czterech drużyn w GA Football League po kluby gokartowe i wędkarskie. GA Pet Food Partners zapewnia sponsoring finansowy, aby zachęcić naszych kolegów do przyłączenia się. Pozwala im to nawiązać kontakty towarzyskie i zbliżyć się z kolegami z zespołu i kolegami z innych działów, co dodatkowo pomaga poprawić morale oraz fizyczne i psychiczne samopoczucie naszych kolegów.

GA Przyjęcia świąteczne

Boże Narodzenie nie byłoby kompletne bez przyjęcia bożonarodzeniowego, a o godz GA Pet Food Partners, dokładamy wszelkich starań, aby każdy mógł wziąć udział w uroczystościach. Nasze przyjęcie bożonarodzeniowe to zawsze wspaniała i odprężająca impreza, obejmująca występy muzyczne na żywo, bezpłatne jedzenie i napoje oraz transport zapewniany naszym kolegom. To nasz sposób na wyrażenie wdzięczności za ich poświęcenie i wysiłek przez cały rok.

Rada Partnerstwa Pracodawców Kolegium Runshaw

W ramach zobowiązania do współpracy z placówkami edukacyjnymi w pobliżu swoich obiektów, GA Pet Food Partners z przyjemnością informuje, że wejdzie w skład Rady Partnerskiej Pracodawców (EPB) z Kolegium w Runshaw. Dzięki kampusom w Leyland i Chorley, Runshaw College zapewnia doskonałe nauczanie i naukę od 1974 roku, a także oferuje wyjątkową opiekę duszpasterską. Dzięki temu studenci mają dostęp do szerokiego wachlarza możliwości i doświadczeń, które pomogą im rozwinąć umiejętności, które w pełni przygotują ich do podjęcia studiów wyższych i zatrudnienia.

EPB została utworzona, aby zapewnić, że uczelnia będzie nadal oferować kursy i praktyki zawodowe, które pozwolą rozwijać jej studentom i spełnią potrzeby przyszłych wymagań rynku pracy. Runshaw współpracuje z pracodawcami, takimi jak GA, w sercu społeczności, w wielu sektorach, którzy mogą informować ich o swoim sektorze, przyszłych potrzebach w zakresie umiejętności, brakach umiejętności i możliwościach. Pracodawcy w połączeniu z profesjonalnym wkładem w tych obszarach zostaną uwzględnieni w przyszłych planach programowych Runshaw. Nowe kursy i programy praktyk zawodowych będą badane i pozyskiwane z wykorzystaniem tych informacji, co umożliwi Runshaw oferowanie swoim studentom możliwie najlepszych usług.

Celem EPB jest:

  • Udostępnianie kluczowych informacji branżowych
  • Zidentyfikuj przyszłe zapotrzebowanie i niedobory umiejętności
  • Ulepsz program i programy: Sixth Form College, Adult College i praktyki zawodowe
  • Przedstaw założenia programu nauczania i zaproponuj zmiany na podstawie ustaleń

Jestem zachwycona GA Pet Food Partners został członkiem Rady Partnerstwa Pracodawców w Runshaw College. Jesteśmy dumni ze ścisłej współpracy z szerokim gronem pracodawców, dzięki czemu możemy w pełni zrozumieć i zaspokoić przyszłe potrzeby w zakresie umiejętności w naszym regionie. Nasi partnerzy będący pracodawcami ulepszają i współtworzą program nauczania, aby wszyscy nasi uczniowie (czy to młodzi ludzie, dorośli czy praktykanci) byli dobrze przygotowani do roli w przyszłej sile roboczej.

Clare Russel

Dyrektor i dyrektor generalny Runshaw College