Życie w GA Pet Food Partners

GA Pet Food Partners (GA) jest firmą rodzinną i rodzinną. Każdy kolega jest postrzegany jako przedłużenie rodziny.

Aby wynagrodzić ich ciężką pracę, GA zobowiązało się do wzbogacania życia naszych współpracowników poprzez wdrażanie imprez integracyjnych, takich jak coroczny dzień rodzinnej zabawy, przyjęcia bożonarodzeniowe, spotkania drużyn sportowych i imprezy integracyjne. Ale to nie wszystko, czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak wygląda życie w GA.

GA Family Fun Days

Coroczny Dzień Zabawy Rodzinnej w GA zbliża naszych kolegów do siebie na dzień zabawy i świętowania wspólnie z całą rodziną. To wspaniałe wydarzenie pozwala kolegom, którzy nie spotykają się regularnie ze sobą, na spędzenie czasu na nieformalnym poznaniu się ze wszystkimi działaniami i udogodnieniami opłacanymi przez firmę.

Każdy zabawny dzień jest tematem zabawnego wydarzenia z 2022 r., opartego na hitowym programie ITV z lat 90.; Gladiatorzy. Nasi koledzy zorganizowali się w zespoły i rywalizowali ze sobą w serii zabawnych gier. Obejrzyj poniższy film, aby zobaczyć więcej.

Praktyki zawodowe

GA Pet Food Partners ma wielu praktykantów zaangażowanych w różne obszary biznesowe, w tym inżynierię, zasoby ludzkie, księgowość i administrację biznesową. Obecnie w programach studiów zatrudnionych jest dziesięciu praktykantów na różnych etapach. Kursy te są zakończone o Kolegium w Runshaw, Kolegium Prestona, Uniwersytet w Southport South i wspomagający St Helens College Helen.

Ponadto nawiązano nowe partnerstwo między Runshaw College i GA. Strategiczne partnerstwo Runshaw College z GA zostało nawiązane przez program Young Chamber w North and Western Lancashire Chamber of Commerce, który ma na celu zwiększenie zaangażowania studentów w lokalnej społeczności biznesowej w celu zdobycia umiejętności zawodowych, wiedzy i doświadczenia w celu uzupełnienia ich kwalifikacji akademickich.

W ramach swojego zaangażowania we współpracę z placówkami edukacyjnymi, GA Pet Food Partners ma przyjemność ogłosić, że dołączy do Rady Partnerstwa Pracodawców (EPB) Runshaw College. Możesz przeczytać więcej o tej historii, klikając tutaj.

Nagroda dla najlepszych firm do obejrzenia

GA Pet Food Partners jest dumny, że otrzymał nagrodę Nagroda dla najlepszych firm do obejrzenia. Ankieta b-Heard zachęca naszych współpracowników do zebrania 70 stwierdzeń dotyczących ich dobrego samopoczucia, wynagrodzeń i korzyści, rozwoju osobistego, zespołu, przywództwa i wielu innych. Jest oceniany w siedmiostopniowej skali, która pozwala na bardziej zniuansowane odpowiedzi niż model zgadzam się / nie zgadzam się czy pięciostopniowa skala. To, w połączeniu z unikalnym 8-czynnikowym modelem Best Companies, zapewnia GA ustrukturyzowany i dokładny wgląd w to, jak czują się nasi współpracownicy. Ponadto ankieta b-Heard jest ściśle poufna, dzięki czemu nasi współpracownicy mogą udzielać uczciwych odpowiedzi bez obawy o odwet.

Po zakończeniu ankiety GA otrzymuje wynik indeksu najlepszych firm (BCI), który mierzy zaangażowanie w miejscu pracy. Jeśli wynik BCI jest wystarczająco wysoki, GA uzyskuje akredytację. One to Watch to specjalny status przyznawany organizacjom, w których zaangażowanie w miejscu pracy daje obiecujące znaki na przyszłość. Uzyskanie statusu One to Watch wymaga co najmniej 600 punktów BCI i odzwierciedla organizacje o „dobrym” poziomie zaangażowania w miejscu pracy.

Lancashire Business View Red Rose Awards — zwycięzcy dużych firm w 2022 r.

Red Rose Awards to miejsce, w którym świętuje się biznes, handel i przemysł Lancashire. Zapewnia najlepsze możliwe platformy do promowania sukcesu i zachęcania do wymiany handlowej w hrabstwie.

Lancashire Business View stworzył wydarzenie, aby docenić doskonałość biznesową, zapewnić najlepsze możliwe platformy do dzielenia się sukcesami i zachęcać do handlu w hrabstwie.

GA Pet Food Partners z dumą ogłaszamy, że otrzymaliśmy nagrodę Lancashire Business View Red Rose Award dla dużych firm.

Rozwój współpracowników

GA Pet Food Partners ma kilku kolegów, którzy rozpoczęli swoją podróż w GA, pracując w obszarach produkcyjnych firmy, zanim przeszli do stanowisk biurowych.

Diana Stan, która pracuje w dziale zasobów ludzkich, rozpoczęła swoją podróż pracując w dziale małej paczki, zanim została kluczowym członkiem zespołu zasobów ludzkich. Diana pochodzi z Rumunii i przyjechała do Wielkiej Brytanii w lipcu 2014 roku ze swoim mężem Alinem.

Diana przenosi wszystkie umiejętności i wiedzę zespołów produkcyjnych do działu HR i udziela wskazówek, co poprawi szczęście i dobre samopoczucie osób pracujących w obszarach produkcyjnych. Diana jest wielką zwolenniczką lekcji angielskiego, studiowała w Preston College po 12-godzinnych zmianach w dziale Small Pack. Diana odkryła, że ​​dobra znajomość języka angielskiego pomogła jej rozwinąć się zarówno w AH, jak iw Wielkiej Brytanii. Zapytana o swoją podróż do AH, Diana odpowiedziała…

Pracownik Kwartału

GA Pet Food Partners stworzyła program Employee Of The Quarter, który umożliwia współpracownikom nominowanie swoich współpracowników, aby byli docenieni za to, że „wychodzą ponad i poza” w swojej roli. Ta nagroda pozwala kolegom uhonorować ich osiągnięcia i nagradza ich nagrodą w wysokości 500 funtów, którą można wydać w wybrany przez nich weekend poza domem.

AH chętnie docenia kolegów i ustanowiło również Nagrodę Przewodniczącego, która daje menedżerom i dyrektorom możliwość zaprezentowania kolegom uznania, na jakie zasługują jako cenni członkowie rodziny AH.

Lekcje angielskiego

GA Pet Food Partners niedawno wyznaczyliśmy niezależnego nauczyciela języka angielskiego do prowadzenia lekcji angielskiego dla naszych europejskich kolegów. Przyjęcie tego było fantastyczne, a obecnie zgłosiło się 230 kolegów. Poprawa znajomości języka angielskiego jest niezbędna dla tych, którzy chcą stworzyć własną ścieżkę w Wielkiej Brytanii. Ponadto GA pragnie wspierać kolegów wszystkich narodowości w zapewnianiu im i ich rodzinom stabilnego i wspierającego życia. Oferując bezpłatne lekcje angielskiego, GA może pomóc kolegom w osiągnięciu ich celów i aspiracji.

GA Sport i budowanie zespołu

Chętnie zachęcamy i wspieramy wszelkie działania i kluby związane z budowaniem zespołu, od czterech drużyn w GA Football League po kluby gokartowe i wędkarskie. GA Pet Food Partners zapewnia sponsoring finansowy, aby zachęcić naszych kolegów do przyłączenia się. Pozwala im to nawiązać kontakty towarzyskie i zbliżyć się z kolegami z zespołu i kolegami z innych działów, co dodatkowo pomaga poprawić morale oraz fizyczne i psychiczne samopoczucie naszych kolegów.

GA Przyjęcia świąteczne

Święta Bożego Narodzenia nie byłyby takie same bez przyjęcia wigilijnego, a w GA Pet Food Partners, jesteśmy chętni, aby każdy mógł się przyłączyć. Nasze Christmas Party zawsze gwarantuje zabawę, nieformalne przeżycie, z występami muzycznymi na żywo, bezpłatnym jedzeniem i piciem oraz transportem dla naszych kolegów jako sposobem podziękowania za ich wszystkich ciężka praca przez cały rok.

Rada Partnerstwa Pracodawców Kolegium Runshaw

W ramach zobowiązania do współpracy z placówkami edukacyjnymi w pobliżu swoich obiektów, GA Pet Food Partners z przyjemnością informuje, że wejdzie w skład Rady Partnerskiej Pracodawców (EPB) z Kolegium w Runshaw. Dzięki kampusom w Leyland i Chorley, Runshaw College zapewnia doskonałe nauczanie i naukę od 1974 roku, a także oferuje wyjątkową opiekę duszpasterską. Dzięki temu studenci mają dostęp do szerokiego wachlarza możliwości i doświadczeń, które pomogą im rozwinąć umiejętności, które w pełni przygotują ich do podjęcia studiów wyższych i zatrudnienia.

EPB została utworzona, aby zapewnić, że uczelnia będzie nadal oferować kursy i praktyki zawodowe, które pozwolą rozwijać jej studentom i spełnią potrzeby przyszłych wymagań rynku pracy. Runshaw współpracuje z pracodawcami, takimi jak GA, w sercu społeczności, w wielu sektorach, którzy mogą informować ich o swoim sektorze, przyszłych potrzebach w zakresie umiejętności, brakach umiejętności i możliwościach. Pracodawcy w połączeniu z profesjonalnym wkładem w tych obszarach zostaną uwzględnieni w przyszłych planach programowych Runshaw. Nowe kursy i programy praktyk zawodowych będą badane i pozyskiwane z wykorzystaniem tych informacji, co umożliwi Runshaw oferowanie swoim studentom możliwie najlepszych usług.

Celem EPB jest:

  • Udostępnianie kluczowych informacji branżowych
  • Zidentyfikuj przyszłe zapotrzebowanie i niedobory umiejętności
  • Ulepsz program i programy: Sixth Form College, Adult College i praktyki zawodowe
  • Przedstaw założenia programu nauczania i zaproponuj zmiany na podstawie ustaleń

Jestem zachwycona GA Pet Food Partners został członkiem Rady Partnerstwa Pracodawców w Runshaw College. Jesteśmy dumni ze ścisłej współpracy z szerokim gronem pracodawców, dzięki czemu możemy w pełni zrozumieć i zaspokoić przyszłe potrzeby w zakresie umiejętności w naszym regionie. Nasi partnerzy będący pracodawcami ulepszają i współtworzą program nauczania, aby wszyscy nasi uczniowie (czy to młodzi ludzie, dorośli czy praktykanci) byli dobrze przygotowani do roli w przyszłej sile roboczej.

Clare Russell

Dyrektor i dyrektor generalny Runshaw College