Poznaj nasz zespół kierowniczy

Roger Bracewell

Przewodniczący

Roger uczęszczał do Millfield School w Somerset, a następnie spędził „rok przerwy” na prowadzeniu rodzinnej farmy po tym, jak kierownik farmy przeszedł na wcześniejszą emeryturę. Następnie spędził trzy lata w The Royal Agricultural College, studiując zarządzanie nieruchomościami wiejskimi, zanim zaczął pracować jako młody agent ds. Gruntów w Bolton.

W 1984 r. Powrócił do rodzinnej firmy zajmującej się agencją gruntów i uzyskał tytuł Chartered Surveyor w 1985 r. W 1986 r. Dołączył do swojego ojca jako wspólnik w rodzinnym gospodarstwie rolnym i agencji ziemi. W 1992 r. Rozpoczęto produkcję suchej ekstrudowanej karmy dla zwierząt domowych. , która miała miejsce na krótko przed śmiercią ojca Rogera, Toma Bracewella, w 1993 roku.

Jako prezes, Roger jest odpowiedzialny za administracyjną stronę biznesu, w szczególności za rozwój prawny, środowiskowy i informatyczny, a także za ciągłą opiekę nad rolnictwem.

Dr Andy Kettle

Dyrektor zarządzający

Andy dołączył GA Pet Food Partners w styczniu 2012 r. jako Dyrektor Zarządzający, odpowiedzialny za produkcję i logistykę. Andy, doktor nauk o materiałach, posiada 15-letnie doświadczenie w produkcji FMCG, głównie w sektorze spożywczym.

Zajmował różne stanowiska kierownicze i zarządcze oraz wykazał się znacznymi sukcesami w tworzeniu szczupłych i elastycznych organizacji. Jest dumnym ojcem 3 dziewczynek, a poza pracą interesuje się tenisem i podróżami.

Giles Bracewell

Dyrektor

Urodzony i wychowany w Lancashire, Giles zasiada w zarządzie Golden Acres od czasu jego formacja prawie 30 XNUMX lat temu.

Po uzyskaniu kwalifikacji biegłego rewidenta spędził czas w branży rekreacyjnej, zanim wrócił, aby podjąć aktywną rolę w GA Pet Food Partners. Poza sprawami charytatywnymi interesuje się dziką przyrodą i ochroną przyrody.

Jim Whittingham

Dyrektor Operacyjny

Jim dołączył GA Pet Food Partners w 1991 roku po ukończeniu Wyższej Szkoły Rolniczej. Początkowo pracował po stronie gospodarstwa w naszej firmie, ale wraz z rozwojem działu karmy dla zwierząt domowych Jim przeniósł się do roli produkcyjnej i operacyjnej, a teraz jest odpowiedzialny zarówno za zakłady produkcyjne, jak i dystrybucyjne.

Z biegiem lat pozycja Jima rosła wraz z rozwojem firmy i awansował do zarządu w 2011 roku. W wolnym czasie Jim lubi jeździć na rowerze, jeździć na nartach i prowadzić rodzinne gospodarstwo.

Diane Metcalfe

Dyrektor ds. Kosztów

Diane dołączyła do GA w 2002 roku, gdzie rozpoczęła pracę w zespole księgowości i administracji. W ostatnich latach skupiła się wyłącznie na dobru finansowym GA Pet Food Partners, aw 2014 roku Diane awansowała na stanowisko dyrektora ds. kosztów, gdzie odpowiadała za kontrolowanie kosztów i budżetu w całej firmie.

Oprócz swojej roli w GA, Diane jest żoną Johna Metcalfe i dumną matką dwóch córek. W wolnym czasie Diane lubi spędzać czas z przyjaciółmi i rodziną, czytać i biwakować (jeśli pozwala na to pogoda). Jest także oddaną przywódczynią swojej lokalnej wiejskiej grupy Beaver Scout.

James Bracewell

Dyrektor sprzedaży

James rozpoczął pracę w GA Pet Food Partners od młodości; spędzał wakacje szkolne i uniwersyteckie, zdobywając doświadczenie w różnych dziedzinach biznesu. Po ukończeniu studiów licencjackich (z wyróżnieniem) w zarządzaniu gruntami wiejskimi na Królewska Szkoła Rolnicza w 2012 r. pracował dla wielu krajowych agentów, zanim wrócił do rodzinnej firmy geodezyjnej i uzyskał kwalifikacje biegłego rewidenta.

Zarządzając rodzinnym gospodarstwem rolnym i firmą zajmującą się nieruchomościami, James przeniósł się na pełny etat do GA po pracy dla dużej grupy weterynaryjnej i ukończeniu studiów MBA w Manchester Business School w 2017.

William Bracewell

Dyrektor produkcji

Czy Bracewell dołączył? GA Pet Food Partners w styczniu 2012 na stanowisku Kierownika Kuchni Mięsnej. Jednak jego stowarzyszenie sięga 2006 roku.

Zdobędzie doświadczenie w ciągu Wytłaczanie podczas pracy nad uzyskaniem tytułu magistra zarządzania produkcją żywności, zdobywając wiedzę z zakresu bezpieczeństwa żywności i zasad Lean Manufacturing.

Poza życiem w AH, Will można znaleźć pracującego na farmie z żoną Pippą i dwójką dzieci, Harrym i George'em.

Georginy Sims-Stirling

Dyrektor Komunikacji

Georgina Sims-Stirling była z GA Pet Food Partners przez 10 lat, zaczynając jako Field Account Manager na Południowym Wschodzie, a ostatnio Partner Experience Manager zarządzający transformacją cyfrową w GA.

Georgina jest członkiem Chartered Institute of Marketing i ma nadzieję, że w przyszłym roku zostanie w pełni Chartered i uzyska status członka Fellow. Ukończyła również studia podyplomowe z marketingu cyfrowego B2B w 2020 roku i zamierza podjąć studia MBA w zarządzaniu marką.

Jest pasjonatką Kobiet w Biznesie i członkiem kilku sieci wspierających.

Poza GA Georgina lubi spędzać każdą wolną chwilę ze swoją młodą rodziną i swoim border terrierem Dotty.

John Hewitt

Dyrektor ds. Technicznych

John Hewitt dołączył do GA w 2017 roku jako Partner Brand Marketing Manager, a następnie kierował zespołem usług technicznych, składającym się z marketingu i projektowania, odżywiania, Badania i rozwój i Projektów, zanim zostanie Dyrektorem ds. Usług Technicznych.

John ma dyplom z marketingu. Jego doświadczenie obejmuje pracę w Nike w europejskiej centrali w Holandii oraz jako wykładowca zarządzania biznesem w Runshaw Business Center. John jest dumnym ojcem i lubi jeździć na rowerze, biwakować i podróżować.