wprowadzenie MyBox Delivery

MyBox Delivery to nasza szybka i wygodna usługa, która pozwala zamówić już od jednej torby i wysłać ją w dowolne miejsce, w tym bezpośrednio do drzwi klientów.

Z MyBox Delivery, kontrolujesz całą komunikację z klientem. Niezależnie od tego, czy Twoi klienci zwracają się do Ciebie w sklepie, online lub telefonicznie, GA Pet Food Partners nigdy nie będzie komunikować się z Twoim klientem, a Twoja skrzynka nie będzie zawierać żadnej korespondencji pochodzącej z GA Pet Food Partners.

Pudełko jest wysyłane za pośrednictwem zaufanej firmy kurierskiej, która poinformuje odbiorcę telefonicznie lub mailowo o dacie i godzinie doręczenia. Nasz kurier wyśle ​​SMS-a/e-maila z jednogodzinnym przedziałem czasu rano w dniu dostawy. Na tej podstawie Ty lub Twój klient możecie zmienić lub dodać opcje „wyjazdu z sąsiadem”.

Możesz również przypisać te powiadomienia do swojego adresu e-mail, aby zapewnić dystrybucję dostaw Twoich klientów zgodnie z planem.

Podczas GA Pet Food Partners wykona całą pracę w tle, dostawy MyBox zawsze będą pozytywnym doświadczeniem między Tobą a Twoim klientem.

Jak działa MyBox Delivery działa?

Złożenie zamówienia za pośrednictwem portalu dla partnerów lub menedżera konta jest łatwe

Krok 1: Złóż zamówienie

Złóż u nas zamówienie online za pośrednictwem Portalu dla partnerów lub skontaktuj się ze swoim Menadżer konta (przed złożeniem zamówienia upewnij się, że masz przygotowany projekt etykiety dla danego asortymentu).

Portal Partnerski
Nasi eksperci MyBox zestawią i zapakują Twoje zamówienie w bardzo krótkim czasie

Krok 2: Zbierz swoje zamówienie

Następnie wydrukujemy i nakleimy Twoje etykiety oraz przygotujemy Twoje zamówienie do dostawy.

Nasz kurier starannie dostarczy karmę dla Twojego zwierzaka w dowolne miejsce

Krok 3: Dostarcz zamówienie

Korzystając z naszej zaufanej usługi kurierskiej, Twoja przesyłka zostanie dostarczona pod wybrany przez Ciebie adres, niezależnie od tego, czy będzie to Twój sklep, czy drzwi Twojego klienta w ciągu 48 godzin * z opcjami śledzenia.

* Dostawa w ciągu 48 godzin jest dostępna tylko w Wielkiej Brytanii