suwak MyBespoke Minimalne zamówienie pięć ton Współpracuj z naszym wiodącym na świecie zespołem dietetyków i naszym działem badawczo-rozwojowym, aby stworzyć indywidualny przepis na Twoją markę Skorzystaj z najnowszych informacji na temat rynku karmy dla zwierząt domowych, aby pomóc w wyborze i zaprojektowaniu toreb na zamówienie Dostęp do naszego FreshtrusionTechnologia ™ Efektywne magazyny i dystrybucja do ponad 50 krajów na całym świecie

Rozumiemy, że w każdej torbie przygotowanej na zamówienie karmy dla zwierząt pokładasz całkowite zaufanie, że dostarczamy tylko najlepszy przepis, dokładnie taki, jaki chcesz.

Dlatego od prawie 30 lat pozyskujemy najlepsze składniki i zachowujemy bezkompromisowe zaangażowanie w wiodącą na świecie doskonałość poprzez naszą pionierską Freshtrusion proces.

Jak MyBespoke Partnerze, uzyskasz natychmiastowy dostęp do najlepszych na świecie zakładów żywienia, badań i rozwoju oraz produkcji karmy dla zwierząt - w tym do naszego Freshtrusion™ procesu i technologii, natychmiast zapewniając Twojej marce wyraźne cechy USP na rynku.

Zapewnimy Ci wgląd w rynek, trendy i wiedzę w zakresie projektowania / pakowania, aby pomóc Ci stworzyć niestandardowe opakowanie i dostosować marketing do wybranych rynków docelowych.

Będziemy współpracować z Tobą, aby pomóc w spełnieniu wymagań dotyczących prognoz produkcji za pośrednictwem naszego systemu SOP, a następnie zarządzać Twoimi zapasami w naszym centrum dystrybucyjnym o powierzchni 400,000 XNUMX stóp kwadratowych, ostatecznie zapewniając pomoc w zakresie globalnego eksportu oraz wszystkich odpowiednich dokumentów celnych i formalności.

Nasza wiedza jest wykorzystywana podczas Twojej podróży, aby zapewnić Ci sukces na rynku.

Zostanie A MyBespoke partner

W GA ciężko pracujemy, aby zrozumieć naszych partnerów i markę, którą chcą stworzyć. Sformułowanie indywidualnego przepisu wymaga jasnej wizji, realistycznego budżetu i, co najważniejsze, konkretnych oświadczeń dotyczących wartości odżywczych.

Lubimy współpracować z różnymi partnerami, z których każdy ma własną interpretację tego, co tworzy najlepszą karmę dla zwierząt domowych. Wszystkich partnerów traktujemy jednakowo i zapewniamy pełne wykorzystanie wiedzy każdego działu, aby osiągnąć sukces.

Chociaż będziesz mieć do czynienia głównie z naszym zespołem dedykowanych opiekunów, zyskujesz również dostęp do jednych z najlepszych na świecie dietetyków, aktualnego wglądu w rynek i oczywiście dostęp do wiodącego na świecie zakładu produkcyjnego.

Bez względu na Twój rozmiar, gdziekolwiek jesteś na świecie, zawsze będziemy Cię witać jako partnera w GA Pet Food Partners.

Translate »