wprowadzenie MyHub

Portal MyHub został stworzony, aby zapewnić łatwy, prosty sposób korzystania z najnowszych wiadomości, trendów, informacji żywieniowych, wskazówek dotyczących marki oraz możliwości, które pomogą Twojej marce w rozwoju.

Aktualizujemy MyHub co tydzień, aby mieć pewność, że zawiera najbardziej aktualne treści. Możesz również zadawać pytania na naszym MyHub stronę, na którą postaramy się odpowiedzieć w ciągu 24 godzin.

Jak uzyskać do niego dostęp?

Po zalogowaniu się na swoje konto online znajdziesz MyHub zawartość*. Możesz łatwo poruszać się po stronie, klikając dowolną odpowiednią treść. Każda kategoria jest dla ułatwienia oznaczona kolorami, a jeśli szukasz konkretnych treści, zapewniamy również funkcję wyszukiwania. Możesz wtedy łatwo kliknąć produkty i złożyć zamówienie.

Za każdym razem, gdy wprowadzamy nowy produkt, zawsze uzupełniamy go o plik MyHub post, więc regularnie sprawdzając, możesz być jednym z pierwszych, którzy uzyskają informacje o wartościach odżywczych lub marketingowych na temat naszych nowych produktów. Mamy również szereg zabawnych i pouczających infografik na różne tematy, od „Dlaczego małe rasy zyskują popularność” po „Korzyści z Freshtrusion technologia".

Chcieć wiedzieć więcej? Po prostu zaloguj się do swojego portalu internetowego i spójrz na wszystkie informacje dostępne na wyciągnięcie ręki.

* Obecnie dostępne tylko w Wielkiej Brytanii i ROI.

MyHub jest dostępna zawsze i wszędzie, 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu oraz na Twoim laptopie, telefonie lub tablecie.

MyHub jest dostępny gdziekolwiek jesteś, 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, na Twoim laptopie, telefonie lub tablecie.

MyHub Podgląd

Poniżej znajduje się fragment jednego z najnowszych artykułów na temat MyHub. Ten i wiele innych ekscytujących i pouczających postów znajdziesz na MyHub portal co tydzień. Kliknij przycisk poniżej, aby przejść bezpośrednio do MyHub portal.

Bezpośrednio do konsumenta - szansa na karmę dla zwierząt!

By Matthew Aiken

Właściciele zwierząt w pełni korzystają z różnych sposobów, w jakie mogą kupować swoje produkty. Niezależnie od tego, czy jesteś niezależnym właścicielem sklepu zoologicznego, sprzedawcą internetowym, czy oferujesz jedno i drugie, wiemy, że nawyki zakupowe stale się zmieniają.

Wyprzedaże online

Podczas pandemii COVID-19 handel elektroniczny odnotował wzrost sprzedaży, a 28% właścicieli zwierząt domowych twierdzi, że prawdopodobnie będzie robić zakupy online w przyszłości po zakończeniu pandemii. W latach 2014-2019 sprzedaż internetowa wzrosła o 24%, a wielu analityków przewiduje, że wzrost e-commerce będzie kontynuowany po pandemii.

MyBox Delivery

W GA chcemy zapewnić Ci najlepsze możliwe narzędzia, aby spełnić oczekiwania Twoich klientów. Niezależnie od tego, czy prowadzisz niezależny sklep zoologiczny, czy prowadzisz sklep internetowy, wiemy, że nawyki zakupowe zawsze się zmieniają.

Podczas spotkania Członkom Konsorcjum zostały zaprezentowane MyBox delivery service to innowacyjna usługa, która umożliwia dostarczenie karmy dla zwierząt domowych do klientów, lokalnie i na terenie całego kraju, w ciągu zaledwie 48 godzin. Ta usługa jest fantastyczna dla wszystkich partnerów, tak jak ma to miejsce NIE wymagają połączenia internetowego w celu korzystania z tej usługi.

Właściciel zwierzęcia przegląda MyHub platforma ze swoim psem rasy beagle

Aby kontynuować czytanie tego artykułu i odkrywać bardziej ekscytujące treści, kliknij przycisk po prawej stronie, aby przejść do MyHub portal.

MyHub