wprowadzenie MyHub

My Hub zostało stworzone, aby zapewnić łatwy, prosty i przystępny sposób uzyskiwania dostępu do najnowszych wiadomości, trendów, informacji żywieniowych, wskazówek dotyczących marki oraz możliwości, które pomogą Twojej marce w rozwoju.

Aktualizujemy MyHub co tydzień, aby mieć pewność, że zawiera najbardziej aktualne treści. Możesz również zadawać pytania na naszym MyHub stronę, na którą postaramy się odpowiedzieć w ciągu 24 godzin.

Jak uzyskać do niego dostęp?

Gdy zalogujesz się na swoje konto internetowe, spotkasz się z MyHub zadowolony*. Możesz łatwo poruszać się po stronie, klikając odpowiednią treść. Każda kategoria jest oznaczona kolorami dla ułatwienia, a także zapewniamy funkcję wyszukiwania, jeśli szukasz określonej treści. Możesz wtedy po prostu kliknąć produkty i złożyć zamówienie.

Za każdym razem, gdy wprowadzamy nowy produkt, zawsze uzupełniamy go o plik MyHub post, więc regularnie sprawdzając, możesz być jednym z pierwszych, którzy uzyskają wgląd w wartości odżywcze lub marketingowe naszych nowych produktów. Mamy również szereg zabawnych i pouczających infografik na różne tematy, od „Dlaczego małe rasy zyskują na popularności”, po „Zalety Freshtrusion technologia". Chcieć wiedzieć więcej? Po prostu zaloguj się do swojego portalu internetowego i zapoznaj się ze wszystkimi informacjami dostępnymi na wyciągnięcie ręki.

* Obecnie dostępne tylko w Wielkiej Brytanii.

MyHub jest dostępna zawsze i wszędzie, 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu oraz na Twoim laptopie, telefonie lub tablecie.

MyHub zapowiedź

Poniżej znajduje się fragment jednego z najnowszych artykułów na temat MyHub. Co tydzień możesz znaleźć ten i wiele innych ekscytujących i pouczających postów w witrynie MyHub portal. Kliknij poniższy przycisk, aby przejść bezpośrednio do MyHub portal.

Bezpośrednio do konsumenta - szansa na karmę dla zwierząt!

Matthew Aiken

Właściciele zwierząt w pełni wykorzystują różne sposoby kupowania swoich produktów i niezależnie od tego, czy jesteś niezależnym właścicielem sklepu zoologicznego, sprzedawcą internetowym, czy oferującym jedno i drugie, wiemy, że nawyki zakupowe zawsze się zmieniają.

Wyprzedaże online

Podczas pandemii COVID-19 handel elektroniczny odnotował wzrost sprzedaży, a 28% właścicieli zwierząt domowych twierdzi, że prawdopodobnie będzie robić zakupy online w przyszłości po zakończeniu pandemii. W latach 2014-2019 sprzedaż internetowa wzrosła o 24%, a wielu analityków przewiduje, że wzrost e-commerce będzie kontynuowany po pandemii.

MyBox Delivery

W GA chcemy mieć pewność, że otrzymujesz najlepsze możliwe narzędzia spełniające oczekiwania klientów, niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem niezależnego sklepu zoologicznego, czy też jesteś sprzedawcą internetowym. Wiemy, że nawyki zakupowe zawsze się zmieniają.

Usługa dostawy MyBox to innowacyjna usługa, która umożliwia dostarczanie karmy dla zwierząt do klientów, lokalnie i na terenie całego kraju w zaledwie 48 godzin. Ta usługa jest fantastyczna dla wszystkich partnerów, tak jak ona NIE wymagają połączenia internetowego w celu korzystania z tej usługi.

Aby kontynuować czytanie tego artykułu i odkrywać bardziej ekscytujące treści, kliknij przycisk po prawej stronie, aby przejść do MyHub portal.

MyHub