Jak "MyLabel”Partnera, będziesz mógł wybierać spośród szerokiej gamy receptur. Będziesz także mógł zaprojektować własną etykietę w 5 łatwych krokach.

Krok 1: Zostań partnerem

Skontaktuj się z GA, aby otworzyć swoje konto już dziś. Niezależnie od tego, czy mieszkasz w Wielkiej Brytanii, czy w Europie, mamy łatwy do wypełnienia formularz online.

Wypełnij formularz nowego konta

Krok 2: Wybór receptury

Wybierz spośród wybranych sprawdzonych asortymentów, takich jak Grain Free, Superfood 65, Connoisseur Cat i inne ekscytujące opcje.

Pobierz nasze listy produktów

Krok 3: Projektowanie opakowań i etykiet

Wybierz wzór torby z naszej bogatej oferty i zaprojektuj swoją etykietę w formacie 5 proste kroki korzystając z naszych dostosowywalnych projektów etykiet.

Pobierz naszą broszurę o 5 łatwych krokach

Krok 4: Wysyłka i MyBox Delivery

Twoja marka ultra jakości karmy dla zwierząt domowych może być dostarczona bezpośrednio do Ciebie lub za pomocą MyBox Deliverydo drzwi Twojego klienta.

Dowiedz się o naszym MyBox Delivery usługa

Nasze przepisy opracowane specjalnie dla Ciebie

Jak MyLabel partnerze, będziesz mieć do wyboru wiele fantastycznych, sprawdzonych receptur podzielonych na różne wspaniałe serie. Niezależnie od tego, jakiego wyboru dokonasz, otrzymasz 30 lat wiedzy, doświadczenia i poświęcenia w każdej torbie najlepszej na świecie karmy dla zwierząt. Skorzystaj z poniższego selektora asortymentu, aby dowiedzieć się więcej o ekscytujących gamach, które oferujemy.

SUPERFOOD 65®

Pandemia Superfood 65Seria ® obejmuje wybór przepisów z najlepszym świeżo przygotowanym surowym mięsem, delikatnie ugotowanym w celu ochrony cennego białka, a także mieszankę pożywnych pożywienia.

Korzystanie z naszych unikalnych Freshtrusion™, stworzyliśmy receptury zawierające minimum 35% świeżo przygotowanej zawartości.

Pobierz listę produktów

KOT KONESERA

Linia produktów Kot Koneser obejmuje szeroki wybór receptur o wysokiej zawartości białka oraz składników pochodzenia zwierzęcego, kórym koty nie mogą się oprzeć.

Oferuje najwyższej jakości, świeżo przygotowane źródła białka zwierzęcego z dodatkiem funkcjonalnych składników, które pomogą w utrzymaniu zdrowia kota.

Pobierz listę produktów

KARMY BEZZBOŻOWE

Asortyment karm bezzbożowych obejmuje szeroki wybór najwyższej jakości, świeżo przygotowanych, bogatych w składniki odżywcze i wysoce przyswajalnych źródeł białka zwierzęcego.

W skład karm z tego asortymentu wchodzą bataty i ziemniaki, dzięki czemu są one odpowiednie dla psów z nietolerancją lub nadwrażliwością na zboża.

Pobierz listę produktów

SUPER PREMIUM

Asortyment karm Super Premium zawiera różnorodne źródła wysokiej jakości białka.

Asortyment zapewnia szeroki wybór receptur hipoalergicznych, sformułowanych bez składników często wywołujących u psów reakcję alergiczną: wołowiny, wieprzowiny, pszenicy, glutenu pszenicznego, nabiału ani soi.

Pobierz listę produktów

NATURALS

Asortyment karm Naturals zapewnia szeroki wybór receptur zawierających najwyższej jakości, świeżo przygotowane składniki będące doskonałymi źródłami białka.

Opracowane zostały specjalnie z myślą o potrzebach czworonogów o wrażliwym układzie pokarmowym.

Pobierz listę produktów

ASORTYMENT PRZYSMAKÓW FUNKCJONALNYCH

Funkcjonalne przysmaki dla zwierząt stają się coraz bardziej popularne wśród właścicieli zwierząt, którzy koncentrują się na żywieniu i dobrym samopoczuciu.

Opracowaliśmy 5 unikalnych receptur, które zapewniają różne korzyści funkcjonalne, takie jak Skóra i sierść, Trawienny, Dentystyczny, Łagodzący Odporny. Każda receptura Functional Treat zawiera co najmniej 50% świeżo przygotowanych źródeł białka.

Pobierz listę produktów

Freshtrusion™

Czemu Twój produkt jest lepszy niż reszta…

Freshtrusion™ to coś więcej niż proces, to podróż, która zaczyna się na farmach i łowiskach, które znamy i którym ufamy. Od transportu w łańcuchu chłodniczym po szczegółowe kontrole jakości i gotowanie w temperaturze 82ºC, Freshtrusion™ podnosi jakość karmy dla zwierząt domowych znacznie ponad resztę. Wybierając GA Pet Food Partners zyskujesz nie tylko nasze Freshtrusion™, ale nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że ​​jest to nieodparty wybór zarówno dla zwierząt domowych, jak i ich właścicieli.

  • Zaufane gospodarstwa i rybołówstwo

  • Transport w łańcuchu chłodniczym

  • Delikatne gotowanie w 82ºC i nasze własne, wysokiej jakości oleje

  • Do 100% dodatku świeżego mięsa

Poznaj swoich menedżerów konta

Po zostaniu partnerem otrzymasz dedykowanego opiekuna klienta odpowiedzialnego za zrozumienie Twoich potrzeb i potrzeb oraz zapewnianie pomocy na całej drodze do sukcesu.

Account Managerowie będą koordynować różne zespoły serwisowe, aby zapewnić indywidualne rozwiązania dla Twojej marki.

Poznaj swoich menedżerów konta

Po zostaniu partnerem otrzymasz dedykowanego Account Managera, który będzie odpowiedzialny za zrozumienie twoich pragnień i potrzeb oraz zapewnianie pomocy na całej drodze do sukcesu.

Account Managerowie będą koordynować wiele różnych zespołów serwisowych, aby zapewnić indywidualne rozwiązania dla Twojej marki.

MyHub została stworzona, aby zapewnić łatwy, prosty i przystępny sposób korzystania z najnowszych wiadomości, trendów, informacji żywieniowych, wskazówek dotyczących marki oraz możliwości, które pomogą Twojej marce w rozwoju.

Dostępne dla partnerów z Wielkiej Brytanii i ROI

Dowiedz się więcej

Rozumiemy potrzebę wygody, dlatego stworzyliśmy platformę zamówień online, która pozwala składać zamówienia o każdej porze dnia, w dowolnym miejscu na świecie. Potrzebujesz tylko laptopa i danych logowania.

Wkrótce na rynkach europejskich.

Portal dla partnerów

Masz dostęp do szerokiej gamy produktów, które możesz zamówić w dowolnym momencie. Produkty te mogą zostać dostarczone pod Twoje drzwi lub drzwi klienta w ciągu 48 godzin * za pośrednictwem naszego zaufanego kuriera.

* Dostawa w ciągu 48 godzin jest dostępna tylko w Wielkiej Brytanii.

Dowiedz się więcej