Poznaj nasz zespół kierowniczy

Roger Bracewell

Przewodniczący

Roger uczęszczał do Millfield School w Somerset, a następnie spędził „rok przerwy” na prowadzeniu rodzinnej farmy po tym, jak kierownik farmy przeszedł na wcześniejszą emeryturę. Następnie spędził trzy lata w The Royal Agricultural College, studiując zarządzanie nieruchomościami wiejskimi, zanim zaczął pracować jako młody agent ds. Gruntów w Bolton.

W 1984 r. Powrócił do rodzinnej firmy zajmującej się agencją gruntów i uzyskał tytuł Chartered Surveyor w 1985 r. W 1986 r. Dołączył do swojego ojca jako wspólnik w rodzinnym gospodarstwie rolnym i agencji ziemi. W 1992 r. Rozpoczęto produkcję suchej ekstrudowanej karmy dla zwierząt domowych. , która miała miejsce na krótko przed śmiercią ojca Rogera, Toma Bracewella, w 1993 roku.

Jako prezes, Roger jest odpowiedzialny za administracyjną stronę biznesu, w szczególności za rozwój prawny, środowiskowy i informatyczny, a także za ciągłą opiekę nad rolnictwem.

Dr Andy Kettle

Dyrektor zarządzający

Andy dołączył do GA w styczniu 2012 r. Jako dyrektor zarządzający odpowiedzialny za produkcję i logistykę. Andy, który posiada tytuł doktora nauk o materiałach, posiada 15-letnie doświadczenie w produkcji FMCG, głównie w sektorze spożywczym.

Zajmował różne stanowiska kierownicze i zarządcze oraz wykazał się znacznymi sukcesami w tworzeniu szczupłych i elastycznych organizacji. Jest dumnym ojcem 3 dziewczynek, a poza pracą interesuje się tenisem i podróżami.

Giles Bracewell

Dyrektor

Urodzony i wychowany w Lancashire, Giles zasiadał w zarządzie Golden Acres od czasu jego powstania około 20 lat temu.

Po uzyskaniu kwalifikacji jako Chartered Surveyor, spędził czas w biznesie rekreacyjnym, zanim wrócił do aktywnej roli w GA. Oprócz celów charytatywnych interesuje się dziką przyrodą i ochroną przyrody.

Jim Whittingham

Dyrektor Operacyjny

Jim dołączył do GA w 1991 roku, po ukończeniu Agricultural College. Początkowo pracował na farmach naszej firmy, ale wraz z rozwojem działu karmy dla zwierząt, Jim przeniósł się do roli produkcyjnej i operacyjnej, a teraz jest odpowiedzialny zarówno za zakłady produkcyjne, jak i dystrybucyjne.

Z biegiem lat pozycja Jima rosła wraz z rozwojem firmy i awansował do zarządu w 2011 roku. W wolnym czasie Jim lubi jeździć na rowerze, jeździć na nartach i prowadzić rodzinne gospodarstwo.

Diane Metcalfe

Dyrektor ds. Kosztów

Diane dołączyła do GA w 2002 roku, gdzie rozpoczęła pracę w zespole ds. Księgowości i administracji. W ostatnich latach skupiała się wyłącznie na dobrobycie finansowym GA Pet Food Partners, aw 2014 r. Diane została awansowana na stanowisko Dyrektora ds. Kosztów z odpowiedzialnością za kontrolę kosztów i budżetu w całej firmie.

Oprócz roli w AH, Diane jest żoną Johna i dumną matką dwóch córek. W wolnym czasie Diane lubi spędzać czas z przyjaciółmi i rodziną, czytając i biwakując (przy sprzyjającej pogodzie). Jest także oddaną liderką swojej lokalnej grupy Beaver Scout.

James Bracewell

Międzynarodowy dyrektor sprzedaży

James zaczął pracować w AH od najmłodszych lat; wakacje spędzał w szkole i na uniwersytecie, zdobywając doświadczenie w różnych obszarach działalności. Po ukończeniu studiów licencjackich (z wyróżnieniem) w zakresie zarządzania terenami wiejskimi w Royal Agricultural College w 2012 r. Pracował dla wielu agentów krajowych, zanim wrócił do rodzinnej firmy geodezyjnej i uzyskał tytuł Chartered Surveyor.

Zarządzając rodzinnym gospodarstwem rolnym i firmą zajmującą się nieruchomościami, James przeniósł się na pełny etat do GA po pracy dla dużej grupy weterynaryjnej i ukończeniu studiów MBA w Manchester Business School w 2017.

William Bracewell

Dyrektor produkcji

Will Bracewell dołączył do GA w styczniu 2012 r. Jako Kierownik Kuchni Mięsnej, ale jego stowarzyszenie sięga 2006 r., Gdzie zdobył doświadczenie w dziedzinie ekstruzji, zdobywając tytuł magistra w zakresie zarządzania produkcją żywności, zdobywając wiedzę w zakresie zasad bezpieczeństwa żywności i odchudzonej produkcji.

Poza życiem w AH, Will można znaleźć pracującego na farmie z żoną Pippą i dwójką dzieci, Harrym i George'em.

Lois Woods

Dyrektor Sprzedaży Korporacyjnej

Lois Woods dołączyła do GA w kwietniu 2019 r., Początkowo koncentrując się na „Partner Journey”, zanim przeniosła się do zespołu korporacyjnego w lipcu 2019 r. Ma bogate doświadczenie w handlu detalicznym, pełniąc różne funkcje w terenie i na wyższych stanowiskach kierowniczych, zarówno w Boots & WHSmith .

Lois jest żoną Jamesa i dumną mamą Harry'ego i Freyi. Lubi gotować, podróżować i spędzać czas z przyjaciółmi i rodziną.

John Hewitt

Dyrektor ds. Technicznych

John Hewitt dołączył do GA w 2017 roku jako Partner Brand Marketing Manager, a następnie kierował zespołem ds. Usług technicznych, obejmującym marketing i projektowanie, żywienie, badania i rozwój oraz projekty, zanim został dyrektorem ds. Usług technicznych.

John ma dyplom z marketingu, a jego doświadczenie obejmuje pracę w Nike w europejskiej centrali w Holandii, a także jako wykładowca zarządzania biznesem w Runshaw Business Center. John jest dumnym ojcem i lubi jeździć na rowerze, biwakować i podróżować.

Translate »