Zobacz pełną ofertę

Jako partner będziesz miał możliwość wyboru spośród szerokiej gamy usług. Niezależnie od tego, czy wybierzesz jedną, czy wszystkie, masz gwarancję takiej samej dbałości o szczegóły i wyjątkowo wysokich standardów jakości.

Wierzymy, że korzystanie z naszych usług, nasza wiedza i doświadczenie pomogą Ci na drodze do sukcesu.

Po zostaniu partnerem otrzymasz dedykowanego Account Managera, który będzie odpowiedzialny za zrozumienie Twoich potrzeb i potrzeb, zapewniając pomoc na całej drodze do sukcesu.

Account Managerowie będą koordynować wiele różnych zespołów serwisowych, aby zapewnić indywidualne rozwiązania dla Twojej marki.

Będziesz miał okazję współpracować z naszym profesjonalnym Zespołem Projektowym w celu stworzenia Twojej marki, logo i projektu.

Możemy pozyskać Twoje opakowanie lub możesz wybrać jedno z najlepszych rozwiązań opakowaniowych z naszej biblioteki, a resztę zostaw nam. Możemy zapakować dowolny rozmiar od 50g wzwyż.

Od jednej torby po międzynarodowe przesyłki kontenerowe, GA może zapewnić idealne rozwiązanie.

Nasza inwestycja w wysyłkę bezpośrednią oznacza, że ​​możesz skorzystać z dostaw swojej marki karmy dla zwierząt domowych do swojego lokalu lub drzwi klienta w ciągu 48 godzin (dostawa w ciągu 48 godzin jest dostępna tylko w Wielkiej Brytanii i Irlandii).

Możesz dowiedzieć się więcej o naszym eksporcie i logistyce pod adresem klikając tutaj

Dzięki natychmiastowemu 28-dniowemu kredytowi masz elastyczność w zarządzaniu swoimi finansami.

Rozumiemy, jak trudny może być globalny eksport. Dlatego zapewniamy Ci dedykowanych wielojęzycznych ekspertów, którzy będą zarządzać niezbędnymi certyfikatami eksportowymi.

Zawsze możesz porozmawiać z kimś w swoim ojczystym języku. Dzięki wielonarodowej drużynie z całego świata możesz spodziewać się pełnej obsługi tłumaczeniowej.

Otrzymasz wyjątkową możliwość uzyskania dostępu do bogactwa globalnych połączeń, aby rozwijać swoją markę na całym świecie.

Jako partner możesz oczekiwać pełnego wsparcia technologii informatycznych od GA. Niezależnie od tego, czy chodzi o składanie zamówień online, czy integrację systemu internetowego z naszym.

Jako partner doświadczysz najbardziej rygorystycznych kontroli jakości żywności produkowanej dla Twojej marki, upewniając się, że Twój produkt spełnia najwyższe standardy jakości żywności GA.

Inwestujemy, aby zapewnić Ci sukces. Jedną z najnowszych inwestycji jest nowe laboratorium na miejscu, Kliknij tutaj by dowiedzieć się więcej. Otrzymasz dostęp do najbardziej aktualnych innowacji laboratoryjnych.

Stając się partnerem, uzyskasz natychmiastowy dostęp do najlepszych, unikalnych na świecie Freshtrusion technologii i procesu, natychmiast zapewniając Twojej marce wyraźne cechy USP na rynku. Będziesz mieć możliwość wyboru dowolnych przepisów z wielu naszych asortymentów lub stworzenia własnego, indywidualnego rozwiązania.

Możesz spodziewać się całego bogactwa doświadczenia i wiedzy, jeśli chodzi o odżywianie w GA. Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu w formułowaniu ponad 1000 receptur, jesteśmy dobrze przygotowani, aby zapewnić fachowe porady dotyczące receptur z maksymalnymi korzyściami odżywczymi.

Twój oddany dietetyk będzie również pracował nad dostarczeniem przepisów dostosowanych do Twojej marki i zapewniających ekscytujące możliwości handlowe.

Otrzymasz wgląd w marketing i wskazówki dotyczące marki, które pozwolą Twojej marce zająć wyjątkową pozycję na rynku.

Od strategicznego planowania marketingowego po proste codzienne działania promocyjne, zespół ds. Marketingu marki partnerów GA ma doświadczenie, które pomoże Ci rozwijać Twoją markę.

Możesz oczekiwać, że dedykowany zespół projektowy dostarczy Twój projekt na czas, zgodnie z budżetem i zgodnie z Twoją dokładną specyfikacją.

Niezależnie od tego, jak mały lub duży jest Twój projekt, zawsze możesz oczekiwać tej samej wyjątkowej jakości.