Nasze usługi

Jako partner będziesz miał możliwość wyboru spośród szerokiej gamy usług. Niezależnie od tego, czy wybierzesz jedną, czy wszystkie, masz gwarancję takiej samej dbałości o szczegóły i wyjątkowo wysokich standardów jakości.

Wierzymy, że korzystanie z naszych usług, nasza wiedza i doświadczenie pomogą Ci na drodze do sukcesu.

Zarządzanie kontem

Po zostaniu partnerem otrzymasz dedykowanego Account Managera, który będzie odpowiedzialny za zrozumienie Twoich potrzeb i potrzeb, zapewniając pomoc na całej drodze do sukcesu.

Account Managerowie będą koordynować wiele różnych zespołów serwisowych, aby zapewnić indywidualne rozwiązania dla Twojej marki.

Reece Chappelow, kreatywny projektant, GA Pet Food Partners Zespół projektowy

Projekt i opakowanie

Będziesz miał okazję współpracować z naszym profesjonalnym zespołem projektowym przy tworzeniu grafiki, marki, logo i projektu Twojej etykiety.

Możemy pozyskać Twoje opakowanie lub możesz wybrać jedno z najlepszych rozwiązań opakowaniowych z naszej biblioteki, a resztę zostawić nam. Możemy zapakować dowolny rozmiar od 50g wzwyż.

Eksport i logistyka

Od jednej torby po międzynarodowe przesyłki kontenerowe, GA może zapewnić idealne rozwiązanie.

Nasza inwestycja w wysyłkę bezpośrednią oznacza, że ​​możesz skorzystać z dostaw swojej marki karmy dla zwierząt domowych do Twojej siedziby lub do drzwi klientów w ciągu 48 godzin (dostawa w ciągu 48 godzin jest dostępna tylko w Wielkiej Brytanii).

Możesz dowiedzieć się więcej o naszym eksporcie i logistyce pod adresem klikając tutaj.

Usługi finansowe

Dzięki natychmiastowemu 28-dniowemu kredytowi, GA Pet Food Partners zapewnia elastyczność zarządzania Twoimi finansami.

Maria Ayala, menedżer ds. klientów w Hiszpanii, GA Pet Food Partners

Globalny eksport i tłumaczenia

Rozumiemy, jak trudny może być globalny eksport. Dlatego zapewniamy Ci dedykowanych wielojęzycznych ekspertów, którzy będą zarządzać niezbędnymi certyfikatami eksportowymi.

Zawsze możesz porozmawiać z kimś w swoim ojczystym języku. Dzięki wielonarodowej drużynie z całego świata możesz spodziewać się pełnej obsługi tłumaczeniowej.

Globalne sieci

Otrzymasz wyjątkową możliwość uzyskania dostępu do bogactwa globalnych połączeń, aby rozwijać swoją markę na całym świecie.

Usługi informatyczne

Jako partner możesz oczekiwać pełnego wsparcia informatycznego od GA Pet Food Partners, niezależnie od tego, czy składasz zamówienia online, czy integrujesz swój system internetowy z naszym.

Usługi laboratoryjne i jakościowe

Jako partner doświadczysz najbardziej rygorystycznych kontroli jakości żywności produkowanej dla Twojej marki, upewniając się, że Twój produkt spełnia najwyższe standardy jakości żywności GA.

Inwestujemy, aby zapewnić Ci sukces. Jedną z najnowszych inwestycji jest nowe laboratorium na miejscu, kliknij tutaj by dowiedzieć się więcej. Ponadto uzyskasz dostęp do najbardziej aktualnych innowacji laboratoryjnych.

Produkcja

Stając się partnerem, uzyskasz natychmiastowy dostęp do najlepszych, unikalnych na świecie Freshtrusion technologii i procesu, natychmiast zapewniając Twojej marce wyraźne cechy USP na rynku. Ponadto będziesz mieć możliwość wyboru dowolnych przepisów z naszych wielu asortymentów.

GA Pet Food Partners Zespół ds. Żywienia

Odżywianie i receptura

Możesz spodziewać się bogatego doświadczenia i wiedzy, jeśli chodzi o odżywianie w GA. Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu w formułowaniu ponad 1,000 przepisów jesteśmy dobrze przygotowani, aby udzielić specjalistycznych porad żywieniowych.

Dietetycy z GA ściśle współpracują z zaopatrzeniem i działem badawczo-rozwojowym, aby zapewnić najbardziej innowacyjne receptury, które pozwolą Ci umieścić swoje imię.

Marketing marki partnera

Otrzymasz wgląd w marketing i wskazówki dotyczące marki, które pozwolą Twojej marce zająć wyjątkową pozycję na rynku.

Od strategicznego planowania marketingowego po proste codzienne działania promocyjne, zespół ds. Marketingu marki partnerów GA ma doświadczenie, które pomoże Ci w rozwijaniu Twojej marki.

Zarządzanie Projektami

Możesz oczekiwać, że dedykowany zespół projektowy dostarczy Twój projekt na czas, zgodnie z budżetem i zgodnie z Twoją dokładną specyfikacją.

Niezależnie od tego, jak mały lub duży jest Twój projekt, zawsze możesz oczekiwać tej samej wyjątkowej jakości.