Corporate Social Responsibility

Społeczna odpowiedzialność biznesu – nasze deklaracje środowiskowe

Nie tylko logo jest zielone. W GA jesteśmy zaangażowani w produkcję przyjazną dla środowiska i minimalny wpływ na środowisko, dlatego postawiliśmy sobie te dziesięć zobowiązań środowiskowych.

Zdobywca nagrody BIBAs Green Business Award 2019

W ramach projektu BIBAS to „Be Inspired Business Awards Lancashire”. Są to największy i najdłużej działający program nagród biznesowych w Lancashire.

Z wielką przyjemnością ogłaszam, że firma GA Pet Food Partners zdobyła nagrody BIBAS 2019 za Zielony Biznes Roku. Wynikało to z ważnego oczyszczania ścieków, redukcji nieprzyjemnych zapachów, recyklingu, wydajności energetycznej i prac ekologicznych, które zespół i wszyscy koledzy z GA przyczyniają się do wywierania minimalnego wpływu na nasze środowisko. Osiągnięto to dzięki naszym kolegom wkładającym odpady do odpowiednich pojemników, prowadzeniu oczyszczalni ścieków oraz zobowiązaniom GA do przyszłego recyklingu wody, wytwarzania energii, zerowej ilości odpadów na wysypiska do 2025 r. i zerowej emisji dwutlenku węgla do 2050 r.

David Colgan

Menedżer ds. Środowiska i energii

Odpowiedzialność społeczna korporacji GA jest widoczna w sadzeniu ponad 20,000 XNUMX drzew i regeneracji terenów podmokłych.

Posadzono 20,000 XNUMX drzew i krzewów

Tylko w latach 20,000-2016 zasadziliśmy w naszym zakładzie 2020 XNUMX drzew i krzewów. Ulepszyliśmy również tereny nadrzeczne otaczające to miejsce i stworzyliśmy obszary podmokłe, aby zwiększyć bioróżnorodność, ekologię i dziką przyrodę. Ponadto wdrożyliśmy liczne budki dla nietoperzy i ptaków.

Społeczna odpowiedzialność biznesu. Partnerzy GA Pet Food stosują naturalną formę zwalczania szkodników z Horus Bird Of Prey Falcons.

Naturalne zwalczanie szkodników

Korzystamy ze specjalistycznej kontroli ptaków na farmie w Płocku, korzystając z wiedzy sokolników z Ptaki drapieżne Horusa. Ten naturalny, nieinwazyjny sposób odstraszania szkodników działa cuda w odstraszaniu i odstraszaniu różnych gatunków szkodników, takich jak mewy, które są tak samo przyciągane zapachem najlepszej na świecie karmy dla zwierząt, jak zwierzęta, które karmimy. Linda i zespół wykorzystują różne ptaki, aby wzbić się w niebo wokół farmy w Płocku, aby odeprzeć wszelkie ptasie szkodniki i chronić obszar przed gnieżdżeniem się lub zgromadzeniem.

Społeczna odpowiedzialność biznesu — odzyskujemy i ponownie wykorzystujemy całą naszą wodę na miejscu za pośrednictwem naszych dwóch oczyszczalni ścieków.

Odzyskujemy i ponownie wykorzystujemy całą naszą wodę na miejscu za pośrednictwem naszych dwóch oczyszczalni ścieków.

W ramach naszej społecznej odpowiedzialności biznesu, nasz zakład recyklingu na miejscu skrupulatnie oddziela tekturę, plastik, metal, papier i inne materiały nadające się do recyklingu. Obecnie 98% wszystkich odpadów wytwarzanych na miejscu jest poddawanych recyklingowi. Jutro dążymy do 100%.

Nasz zakład recyklingu na miejscu skrupulatnie oddziela tekturę, plastik, metal, papier i inne materiały nadające się do recyklingu. Obecnie 98% wszystkich odpadów wytwarzanych na miejscu jest poddawanych recyklingowi. Jutro dążymy do 100%.

Zainwestowaliśmy 9 milionów funtów w nasz najnowocześniejszy system redukcji zapachów w ramach naszej społecznej odpowiedzialności biznesu, co zaowocowało znaczną redukcją wszystkich zapachów. Osiąga się to dzięki naszym pięciu dużym biołóżkom, które oczyszczają powietrze przed wypuszczeniem go z powrotem do atmosfery.

Zainwestowaliśmy 9 milionów funtów w nasz najnowocześniejszy system usuwania zapachów, co zaowocowało znaczną redukcją wszystkich zapachów. Osiągamy to dzięki naszym pięciu dużym bio-złożom, które oczyszczają powietrze przed wypuszczeniem go z powrotem do atmosfery.

Społeczna odpowiedzialność biznesu — zaangażowanie społeczności

Nawiązano partnerstwo między GA Pet Food Partners a Szkoła podstawowa Bretherton obdarzona C z E inwestować w lokalną społeczność i organizować edukacyjne wizyty na miejscu, a uczniowie niedawno uczestniczyli w tym miejscu podczas „dnia projektowania karmy dla zwierząt domowych”. GA przekazała uczniom 100 torebek z karmą dla zwierząt na zaprojektowanie opakowania i etykiety.

Zorganizowano również wizyty środowiskowe, podczas których uczniowie dowiedzieli się, jak GA działa w sposób zrównoważony, aby mieć jak najmniejszy wpływ na środowisko. Bliska współpraca ze szkołą podstawową C of E w Bretherton i innymi szkołami w okolicy była dla AH wspaniałą okazją do nawiązania kontaktu z lokalną społecznością.

Amy Mee, HR Manager, spotkała się z uczniami szkoły podstawowej w Bretherton C of E Primary School, gdzie przeprowadziła warsztaty i konkurs dla uczniów na zaprojektowanie własnej torby z karmą dla zwierząt, a następnie oprowadziła ich po naszych zakładach produkcyjnych na farmie Plocks .

Amy Mee, HR Manager, spotkała się z uczniami szkoły podstawowej w Bretherton C of E Primary School, gdzie przeprowadziła warsztaty i konkurs dla uczniów na zaprojektowanie własnej torby z karmą dla zwierząt, a następnie zabrała ich na wycieczkę po naszej Zakłady produkcyjne na Farmie w Płocku.

Cancer Research UK
Macmillan Cancer Pomoc
Hospicjum dla dzieci Derian House

Oprócz naszej lokalnej społeczności jesteśmy dumni, że możemy sponsorować lokalne i krajowe organizacje charytatywne, takie jak Cancer Research UK, Macmillan Cancer Pomoc i wspomagający Hospicjum dla Dzieci Derian House.